Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan várnám el a lánytól...

Jogosan várnám el a lánytól az érdeklődést az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném, hogy ő hódítson meg engem, de néha jól esne, ha írna [netes ismerkedés], visszakérdezne, vagy úgy egyáltalán komolyabban venne. Rossz tulajdonságom, hogy ilyeneket magamra veszek, említettem is neki rózsanyelven.


Lesz majd találkozó is valamikor, eddig úgy tűnik hajlik rá.



2013. júl. 2. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem keres az régen rossz, nem érdekli mi van veled... Szerintem csak nem mer lekoptatni.
2013. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem a fiúnak kellene meghódítani a lányt?

Vagy ez a Csipkerózsika korába való?

2013. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ejj

ugyanezt tapasztaltam én már srácnál.. elképesztően szar érzés az hogyha én nem írok rá akkor akár soha nem beszélünk. és miután realizáltam hogy nem érdeklem, nem írtam neki és láss csodát tényleg nem beszélünk :DD

2013. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Második, olvass már egy kicsit légy szíves, mielőtt idetrollkodsz! Neked hogy esne, ha mindent beleadnál és a fejedre szarnának köszönésképp? A személyes találkozó sem rajtam múlik.
2013. júl. 2. 13:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kéne érdeklődnie a lánynak... mivel az ismerkedés kétoldalú. Háááányszor találkoztam már olyan lánnyal aki "odaállt elém" és na gyerünk lássuk mit tudsz. De ő nem nagyon tett semmit. Hamar ott is hagytam. Ha érdekelnéd a csajt, ő is kérdezne. Szerintem hagyd a fenébe.
2013. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szimpatikus vagy, akkor illene hogy érdeklődjön irántad.
2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Jogosan várod el, így olyan,mintha nem is érdekelnéd, csak nem akar megbántani. Kérdezz rá esetleg, hogy akkor még szeretne találkozni? Ha csak keresi a kifogásokat, akkor hanyagold, mert tényleg nem vesz komolyan.
2013. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bubi, az már megvolt. Arra mondta, hogy részéről rendben, csak épp a tettei ellentmondanak a szavainak.
2013. júl. 2. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor sürgesd kicsit a találkozót, kiderül, mit reagál rá. Egyébként nem kell hogy virágnyelven említsd, mondhatod ezt neki rendesen is,ha valóban érdekled, akkor észbe kap, ha nem...azt jobb is, ha tudod.
2013. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra, én tudom ez idegesítő, mert én is tudok így viselkedni, de ilyenkor a másikra figyelek, ezáltal a másikat gyorsan ki lehet ismerni, viselkedés, reakció, szöveg, ő alapjában véve ilyen, ne izgulj N
2013. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!