Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi a teendő? Vagy...

Ilyenkor mi a teendő? Vagy volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 3 fiú. Az 1. már régóta írkál nekem, a 2. a barátja elkérte a számom tőle (megengedtem),most féltékenyek egymásra xd... Na és most jön a 3. aki az 1.-nek a testvére. Mind a 3-nak tetszem, az 1.az belém is szeretett. Az 1.-ben az tetszik benne hogy nagyon kedves és jó lelke van. A 2.-ban pedig a külső. 3-dik nem tetszik mert túl feszítős. Hogy csináljam hogy jól válasszak,de ne bántsak meg senkit?(bocsi ha érthetetlen voltam)
2013. júl. 22. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
válassz egy 4.-et
2013. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 embernek mond azt hogy már van barátod :D
2013. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Pofozd fel, és szégyelld magad.
2013. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt még az elején kellett volna sajnos átgondolni. Válaszd az egyiket, a többieknek meg szépen add a tudtára, hogy van valakid.
2013. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem minenképpen az 1. válaszd!

MERT:

2. Minek a külső ha úgy is bunkó

3. Ha nem tetszik/nem ismered annyira...

2013. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy adjam nekik tudtukra mikor legjobb barátok? Az 1.meg a 3.meg tesók?
2013. júl. 23. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
ez bizony tudományos megközelítést igényel. Egy 6 oldalú dobókocka segítségével megoldható a probléma: Dobd el a kockát, a kapott eredményt oszd el 2-vel, ha nem egész szám, akkor kerekíts (0,5-től fölfelé kell), és már meg is kaptad, hogy 1-es, 2-es, vagy 3-as. Így nem bántasz meg senkit, és egyéb tényezőket figyelmen kívül hagyva 1/3 valószínűséggel jó lesz a választás.
2013. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!