Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ekkora antiszoc?...

Miért vagyok ekkora antiszoc? :- (

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék népszerűbb lenni. hogy több barátom legyen. Amikor elhívnak valahova, vagy én hívok el valakit, akkor utolsó pillanatokban legszívesebben lemondanám az egészet, s itthon maradnék. Volt is már, hogy lemondtam... Félek, hogy bem lesz témánk, s akkor beáll a csend. Hamarosan találkozom újra az egyik netes barátnőmmel, idáig 3-szor láttuk egymást, szerencsére nagyjából tudtam beszélni vele, de nem tudom megmutatni, milyen is az igazi stílusom, amilyen itthon is vagyok, nagyon veszélyezett vagyok, s mindig,csak kínosan mosolygok. Mit tegyek, nem akarok ilyen szerencsétlen lenni!

17L


2013. júl. 24. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt s kèrdést akár én is feltehettem,teljesen ugyanilyrn vagyok.

Figyelj,csak sokat kell gyakorolni a beszédet és lazának kell lenni..tényleg sz..rd le,hogy mit gondol a másik csak add magadat

2013. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pedig annyira antiszoc vagyok, hogy egy barátom sincs aki bárhová elhívhatna. Erőt kell venni és elmész egyedül bulizni.
2013. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

22f és mindenki azt látja rajtam, hogy antiszoc vagyok, mert nincs kedvem FELSZÍNESEN jópofiskodni senkivel. Amikor őszinte vagyok, akkor meg kevés ember hiszi el, hogy ki vagyok, szóval nem sok barátom van, de azok nagyon jók. :)

Ezt csak azért írom, hogy a félelmeteket megértem, mert ha beüt a kínos pillanat (akár csend, akár elutasítás, vagy ráébredés, hogy nem egy húron pendültök), akkor ne féljetek, mert eljött a pillanat, amikor "kibújt a szög a zsákból", és rájöhettetek arra a dologra, ami miatt unalmas a másik. Én szándékosan keresni szoktam az ilyen pillanatokat már, hogy meggyorsítsam a "barátkozást", mert ha hamar rájövök, hogy nem vagyunk egyformák, akkor nem húzzuk egymás idejét "kamuságokkal". Pl: melegnek szoktam kiadni magam, meg azt mondom "kvrváznl járok", néha meg alkoholistának, és aki tudja kellő rugalmassággal kezelni, az úgyis rájön idővel, hogy tejmániás vagyok, nem iszok alkoholt, és még a lehetőséggekkel teli lányokat sem szoktam "csak úgy" megdvgnl... Szóval a probléma elől ne meneküljetek, hanem keressétek! :)

Ha van kedvetek, találkozhatnánk egyszer, és megmutatom, hogy "nem kell félni" egy "szocializációs folyamattól". :)

2013. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ettől nem vagy antiszoc. Hiszen kíváncsi vagy az emberekre, csak meg akarsz felelni nekik.


Ne görcsölj. Ezt tanácsolom. Semmitmondónak tűnik, de most kivételesen nem az!

2013. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vagyok néha így kérdező. :D Nekem sincs túl sok barátom, de bennük legalább megbízhatok. :) Szerintem ne félj más emberek reakcióitól, ne félj megnyílni. Neked is megvannak azok a tulajdonságaid amitől értékes emberré válsz, amitől szórakoztató vagy, ezt ne félj kimutatni mások felé. :) Ha viszont valakivel annyira mégsem jöttök ki egymással, akkor el kell fogadni, hogy ez van, nem lehet mindenkivel jóban lenni. :) Ja, és mégegy tanács: sokat segít, ha a már meglévő barátaid társaságában próbálsz ismerkedni más emberekkel, mert a barátaid közelsége alapból felold el kicsit. :) Ha gondolod írhatsz nekem privátot és szívesen beszélgetek veled akár erről akár másról. :) 19/L
2013. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!