Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Post it a telefonszámmal jó...

Post it a telefonszámmal jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ma is láttam egy tök helyes srácot a vonaton és szemeztünk is,ill éreztem hogy végignéz rajtam amikor leszálltam a vonatról.Szóval hogyha egy ilyen szitu után odaragasztottam volna a számom mit reagáltok?Barátaitok is ott vannak. 17L

2013. júl. 24. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én lazán felhívnálak másnap, tetszik az ötlet!
2013. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Kérdés 1: Miért nem kezdeményezett a srác, ha akart valamit. Kérdés 2: Ha azért nem kezdeményezett a srác, mert mondjuk gyáva, akkor neked kell-e ilyen? Amúgy szerintem azt is gondolhatta volna a fiú, hogy ha már csak így megadod a számodat, akkor könnyen kapható vagy. Plusz nem feltétlenül jó megadni egy vadidegennek a számodat.
2013. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, én tudnám értékelni az biztos :)
2013. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kár hogy nem volt nálam akkor ezután lesz :D
2013. júl. 24. 22:53
 5/15 A kérdező kommentje:
de ha mindezek után felhívna akkor megismerhetne és rájönne nem vagyok könnyen kapható.Igen de ha a pasikra várok akkor kb. soha senkit nem fogok megismerni,egyébként én sem kezdenék ki egy pasival ha közben ott vannak a barátaim.mmint ebben a szituban
2013. júl. 24. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet, így kéne más lányoknak is. Velemi sszemeznek lányok, de semmi egyéb, pedig, ha tudnám biztosra, hogy tetszem nekik én átvenném utána a vezetést, de potyára nem fogok zaklatni idegen lányokat. Régebben megcsináltam, nem sokan díjazták. :D
2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs ellenedre, hogy te kezdeményezel, akkor jó ötlet, persze. Én azért egy keresztnevet még írnék rá.
2013. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen én nem fogom várni hogy az ölembe hulljon az álompasi,valljuk be azért nem vagytok olyan bátrak-tisztelet a kivételnek- ami érthető hiszen rengetegen elég bunkón kezelik az ilyen szitukat.
2013. júl. 24. 22:57
 9/15 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet akkor keresztneves telefonszámot fogok irogatni :D
2013. júl. 24. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Elég bunkón? Enyhén fogalmazol. Engem küldtek már el a pcsába, mert oda mertem menni beszélgetni.


Tudni kell ugyanolyan bunkón, de frappánsan válaszolni, úgy, hogy megalázd a némbert. Emelt fővel kell viselni az alfanőstények beszólásait. Akinek ez elveszi a kedvét az ismerkedéstől...hát...az megérdemli. :)

2013. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!