Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon ciki ha én a lány...

Nagyon ciki ha én a lány vagyok és én kezdeményezem a pasinál?

Figyelt kérdés

Tudom egyenlőség van, de volt hogy kezdeményeztem már és koppantam, vagy csak meg akart végül d*gni a srác.


Pár mondatot váltottunk már, nekem ő első perctől tetszik. Megtudta egy ismerőstől hogy jó pasinak tartom, erre elkezdett érdeklődni hogy mi a teljes nevem, meg hogy hol és mikor dolgozom és majd beköszön nekem. De nem jött. Most akkor mi ez? Érdeklem vagy nem? Ciki ha legközelebb megszólítom? Tudja hogy tetszik nekem és talán én is neki, akkor meg miért nem lép?


2013. júl. 25. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ciki csak ne legyél pióca:D

kezdeményezz nyugodtan amugy

2013. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"de volt hogy kezdeményeztem már és koppantam"


Köszöntelek a világunkban! :D


Teljesen támogatom, kezdeményezz! Egy tisztelőd lesz már a személyemben.

Amúgy lehet, hogy valami közbejött és azt hiszi, hogy ez a hajó már elúszott, mert nem tartotta magát az adott szavához.


Do it girl!

2013. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt is vedd számításba, lehet épp azt várja, hogy kezdeményezz és tudni fogja a markában vagy. Kérdezősködj másoktól a múltjáról és döntsd el, hogy ki hasznalna-e. Szerintem is egy próbát meg ér, de ne legyél vak... és tudatlan... Remélem nem irtam nagy fassagot.

Kézcsók az összes hölgynek.

2013. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ciki. Vagy hülyének néz vagy kihasználja a sült galambot. Értékelni nem fog.
2013. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!