Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a különbség tetszés, és...

Mi a különbség tetszés, és szerelem között?

Figyelt kérdés
például ha valaki tetszik neked akkor csak annyit mondasz/gondolsz hogy hm, jól néz ki/ vagy szép lány, ha pedig szerelmes vagy belé akkor, azta *-*/hûha:$ stb?^^

2013. júl. 25. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Igen csak nekem nem az írástudatosság elveszésével jár mint ahogy te írtad ott

vagy káromkodás az a sok szirsz@r?

2013. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szerelem az, amikor nem zavar, ha mással van, vagy mástól van gyereke, azt is felnevelnéd, mert annyira szereted a jellemét. Ha csak testi vonzalom, vagy birtoklási vágy van benned, akkor idegesít, ha mással van a "szerelmed*".

22f

2013. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor csak fizikai vonzalmat érzel. Szerelemnél a belső IS számít, ezért nem beszélhetsz szerelemről amíg meg nem ismered jobban az illetőt.
2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:D elsô: csak máshogy nem tudtam leírni^^
2013. júl. 25. 13:16
 5/9 anonim válasza:
Nekem sok lány tetszik, de egyikbe sem vagyok szerelmes, hogy miért az nem ide tartozik.
2013. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vki tetszik 1 dugásra kell, ha szerelmes vagyok belé akkor meg sok dugásra kell.
2013. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó XD
2013. júl. 25. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik:aaaajj de helyees.:) ha szerelmes vagyok belé akkor meg minden imádok benne!!!nincs olyan amit nem szeretek
2013. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csakegydani44 válasza:
tetszeni tetszhet sok lány/fiú az főleg külsőre vonatkozik ha a belsője tetszik akkor kedveled,de ha szerelmes vagy,akkor az azt jelenti,hogy nem tudsz másra gondolni,csak vele akarsz lenni,minden hibájával együtt elfogadod,az utcán nem fordulsz meg más lány/fiú után mert beugrik annak a képe akibe szerelmes vagy átfut a hátadon egy hidegrázás és csak mész tovább...amikor ha választhatnál a Világ Szépének választott lány között és közte,gondolkodás nélkül őt választanád...amikor a rádióban meghallasz egy szerelmes számot egyböl ő jut az eszedbe...ez a szerelem tehát a kettő között van egy kis különbség:')
2013. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!