Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tipikus jó fiú típus nem...

A tipikus jó fiú típus nem kelendő egy lánynál sem?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig úgy tudtam lányokkal összehozni ezt meg azt, hogy rossz, pimasz, szemtelen, de egyben azért rendes is voltam velük meg kedves, figyelmes, viszont piszok perverz és szexmániás, de hát ez én vagyok, csak sokáig nem mertem felvállalni, hogy egy perverz, szexállat vagyok. :D De mióta felvállaltam és elkezdtek simogatni, fogdosni a csajokat meg lett tököm megcsókolni őket randin, azóta valahogy sikeresebb vagyok náluk, mint amíg nem mertem, vagyis amikor még jó fiús típust nyomattam. MOst is van bennem jóság, nem az, csak, hát amiket én megcsinálok attól én rosszank érzem magam, mert jó fiúként sosem mertem volna megcsókolni magamtól egy láynt, de még a kezét sem meretem volna megfogni, viszont muszáj volt lépnem, mert láttam, hogy így sosem lesz csajom, ha továbbra is jó fiú maradok. Szóval tényleg ennyire nem kell a félénk, tutyi-mutyi, jó fiú a lányoknak? Néha gáz vagy sem, de hiányzik az kis félényk, kisfiús lényem, részben még mindig itt van bennem amúgy, de most már nem félek randin lépni, hajt a vágy meg tudom, hogy muszáj csinálni, különben nem lesz csók sem, se szex. :D
2013. júl. 25. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányok általában a rosszfiúkat szeretik :D
2013. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Én mindig is jó szándékú gyerek voltam, csak mire a szándékom végére értem rossz lett."
2013. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kelendők, csak elvesznek egy kicsit a zsiványok között. :-D
2013. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgymond ''jófiú'' vagyok, ez is a hátrányom... Haverokkal el megyünk valahová, akkor nem sietem el soha a dolgot, de aztán később észre veszem hogy ők addigra rég felszedik a lányokat. Szóval szopacs.
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tipikus f**zkalap a nyerő(én).:D
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekik csak a rossz fiúk kellenek
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dögöljön meg az összes olyan ri*anc aki a rossz fiúkat szeretik
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8:Szerintem dögöljön meg mindenki!Úgy igazságos.Utána biztos,hogy nem lenne siránkozás.:D
2013. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igazad van dögöljön meg mindenki te is
2013. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!