Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSETEK! Hogy tudhatnám...

SEGÍTSETEK! Hogy tudhatnám meg mi a neve?

Figyelt kérdés

Nyaraláson a Hotelbe többször is láttam egy aranyos fiút. Nem mertem megszólítani..(már bánom). Hasonlított rá: [link]

[link]

Nem annyira, de egy kicsit hasonlitott.

(2013.07.20-tól 2013. 07. 25-26-ig Siófok, Aranypart Hotel /Erzsébet Szálloda/ ) volt itt.

Hogy tudhatnám meg ki ő?


2013. júl. 26. 22:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hat mar tanultam az esetbol!:/


Oke..csak kicsit szebben is lehet.


Nem egy emberrol beszelunk..es ne cicukamozz!;)

2013. júl. 26. 23:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Ird ki egy táblára és rakdfel fészbúkra :D
2013. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az nem ciki?:'D..

Nem tudom, hanyadik valaszolo irta, hogy hivjam fel a hotelt. Ha fel is hívnám, mit mondjak?:D

2013. júl. 27. 12:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem vendégről nem adnak infót de ha igen így csináld: érdeklődnék egy 15-16 éves srácról aki önöknél szált meg /időpont/. 1 éjszajás emberre jobban emlékeznek.
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én csak a nevere szeretnek rajonni:/..

Hat remelem, hogy megtalalom.

Nagyon koszonom a sok otletet!:))

2013. júl. 28. 22:10
 16/16 anonim válasza:
Nem tartom helyén valónak ha valaki egy ember nevét be irja a forumba ezzel a névvel többen is élhetnek és rosszfényt vethet rájuk. Én egy gyáva jellemtelen féreg buzerátornak tartalak még az email cimed is tőrőted hogy ne tudjanak uzenni szégyeld magad .CICUKÁDAT MEG SZOBD LE TE BUZERÁNS
2016. ápr. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!