Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Autista lányt hol lehet...

Autista lányt hol lehet találni? Nagyon elkeseredett 27 éves autista fiú vagyok, és érdekelne hogy ti autista lányok hol ismerkedtek? Budapesti vagyok és nem tudom hol kellene ismerkednem Ahol dolgozom 3 idősebb személy van Ennyi

Figyelt kérdés
Lehet hogy semikor nem találok egyetlen lányt sem életemben?

#Autista lányok #segitsetek.......
2013. jún. 11. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak autista csoportok, virtuális közösségek. Pl. ott.
2013. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kérdezz rá az AOSZ-nél, hogy hol találhatsz auti közösségeket.

Az Aura és Inoka alapítvány szervez programokat autiknak, a Tüskevár iskolához is tartozik egy közösség (úgy tudom az fiatalabbaknak, de talán tudnak infót adni a továbbiakról).

Az interneten van egy fórum. A Facebookon is találhatsz kapcsolódó közösségeket.

2013. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#1: Igen, így van!

Ha a kérdező gondolja, ajánlhatok pár internetes lokációt - írjon PM-et.

Illetve kapcsolódó kérdések, tapasztalatok, támogatás szempontjából jó lehet egy közösségi oldalon működő csoport. Az "Autizmus Spektrum" kifejezésre meg lehet találni a közösségi oldalon belül - mondom, itt nem az ismerkedés, barátkozás a lényeg, de hasznos lehet!

2013. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!