Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy lennebb adjak az elvárásaimból (fiúk terén)?

Figyelt kérdés

Sosem volt még senkim, mondták már, hogy túl nagyok az elvárásaim... Tény, hogy kissé felszínes vagyok, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakibe beleszerethessek, ha nem tetszik meg első látásra :/ Általában ráadásul pont a "nagyon jó pasik" jönnek be, akikhez viszonyítva nem sok esélyem van (nem vagyok csúnya, de a szintet amit el tudnék melléjük képzelni nem ütöm meg szerintem). Igyekszem tudatosítani magamban, hogy így a végén bolond macskás néni leszek de mégis...


19/L



2013. júl. 26. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó (Y) :DD


Kicsit át kellene értékelned a gondolkodásodat. A többség úgy van vele, mint te. Szép fiút, szép lányt akarnak és ez az alap. Véletlenül sem az hogy legyen normális,céltudatos,jó humorú, megbízható és az ágyban egy állat és még pluszba helyes is...

Sokat adsz a külsőségekre, látatlanban is tucatlánynak tűnsz. Hogy add lejjebb? Sorold hátrébb a külsőt és keress valami más alapot, mondjuk...nem tudom, legyen a társaság közepe vagy legyen intelligens, talpraesett...

2013. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból, milyen egy tucatlány? már, ha körül lehet írni:)
2013. júl. 27. 00:16
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy nem érdemes lejjebb adni, ha neked ez fontos, akkor ez fontos.

Nekem is vannak igényeim (nem külső szempontok), de én pl. csak a nagyon intelligens pasikhoz tudok vonzódni. Ehhez tartottam magam, ez alapján ismerkedtem, és érdekes módon, akikkel így jöttem össze (hogy nem adtam lejjebb az igényeimből) pluszban még jóképűek is, pedig igazán sokadrangú volt a külső. :)

2013. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tucatlány?

Sokkal fontosabb neki a külseje, mint a személyisége vagy az eszének a fejlesztése. A tucatlány várja a megmentőt aki majd kocsit,pénzt meg izgalmas életet ad neki, mert egyébként semmi hobbija vagy érdeklődési köre nincs ugyanis lusta. Pont emiatt a tucatlányt mindig át(meg)b***ák, mert nem értékes a belső, csak a külső. A barátnőkkel mászkálás az utcán pl. nem hobbi, sem a "szépítkezés". A hobbi szenvedély, amiben feltett szándékod hogy a legjobb leszel - akkor is ha az lehetetlen. A hobbit a szenvedély teszi. A tucatlányokban nincs szenvedély. Az nem szenvedély amikor buliban mélytorokra veszel valakit és kéjesen nyögdécselsz :)))

A tucatlány a Viva,MTV és a Facebook vélemények áradatában él és azt hiszi, hogy amit a való világban meg a többi gagyi szutyokban lát, az a valóság.

A tucatlánynak nincsenek komoly céljai semmiben. Csak...van...nincs saját véleménye, könnyen befolyásolható . Számára azért jó valami, mert márkás. Akkor is ha ocsmány, elhiszi hogy az kell neki mert azt hallotta másoktól. A tucatlány a barátnői véleménye alapján még a kinézett pasiról is lemond, csak mert leszólják miatta.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :) És igen, a tucatlány a többség, de hát ezért a tucat szó.

2013. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Mintha ismernétek, úgy beszéltek róla.

Attól, hogy nem egy ronda csávó kell neki, még nem "tucatlány".

És kérdező, ne aggódj, egyszer úgy is fog jönni valaki, akivel kölcsönös lesz majd a vonzalom. ;D

2013. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem határozottan állíthatom, hogy nem vagyok tucatlány.

Köszönöm a válaszokat, majd igyekszem nem teljesen elásni az elvárásaim, de nyitottabbá válni :)

2013. júl. 28. 03:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Először mondjuk értékel át saját magadat, és inkább utána legyenek nagy elvárásaid másokkal szemben. Mert valószínüleg ezért nem volt még senkid.
2013. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos az intelligencia, ezért évente pár ember jöhet csak szóba (mert nem találok több olyat, aki szóba jöhetne). Viszont a kérdezőt is megértem, mert én sem tudom elképzelni olyannal, aki nem fog meg a külsejét tekintve. Nem tehetek róla, ha egyszer ránézek és semmi, totál átlagosnak látom, semmi apró kis részletet nem találok rajta, amire "rákattannék". Próbálok mindenkinek esélyt adni, aki egy kicsit is megfelelőnek tűnik, de lényegében mindig csalódás a vége, egyszerűen nem bírom tovább, hogy egy olyan dolog van rám erőltetve, amiben rosszul érzem magam, így véget vetek neki.

Nekem is mondták már, hogy túl magasak az elvárásaim (szerintem viszont ez a legkevesebb), de ezekből mégis miként lehetne lejjebb adni? Ha valakit butának tartok, akkor a hányinger kerülget, ha vele kell töltenem az időm. Ha pedig valakit nem találok vonzónak, akkor abból nem lesz kapcsolat, mert nem bírnám megcsókolni, nincs kedvem vele ilyesmihez. Akkor mégis mi értelme?

De engem már nem is érdekel. Azért persze kíváncsi vagyok, hogy találkozom-e valaha olyan férfival, aki intelligens és (számomra) szép is. Arra nem is gondolok, hogy mi van, ha én nem tetszem neki, hiszen már az is csodával lenne egyenértékű, ha találnék ilyen embert.

Egyébként nekem volt olyan időszakom, amikor beértem intelligens de nem annyira vonzó, vagy éppen szexi, de buta férfiakkal is. Hosszútávon egyik sem megy (olykor rövidtávon sem, mert valahogy mindig hiányérzete van az embernek és szenvedés az egész)... Ráadásul még ott van az is, hogy milyen tulajdonságok szimpatikusak az ember számára, ill. melyek nem. Tehát még az is megeshet, hogy valaki intelligens és vonzó is, de a személyisége nem passzol az enyémhez/tiédhez és muszáj tovább keresgélni.


Szóval szerintem ezzel nem sokat lehet kezdeni, nyugodj meg, még fiatal vagy te is, idősebb korodra csak sikerül találnod valakit. :) Koncentrálj arra, hogy mihez szeretnél kezdeni az életben, foglald el magad olyan dolgokkal, amit szeretsz.

2013. szept. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!