Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívott randira kétszer is,...

Elhívott randira kétszer is, de pont nem értem rá semelyik alkalommal. Ha harmadszor is elhív, akkor eléggé érdekelhetem, nemde?

Figyelt kérdés

Pár hete ismertem meg ezt a srácot. Iszonyatosan bejön. Bejelöltem facebookon,elkezdett írogatni,beszélgettünk. Én is ráírtam párszor,és elhívott talira. Sajnos nem értem rá aznap,és ezt rögtön közöltem is vele,de mondtam h máskor bepótoljuk. Azóta megint elhívott talizni,de olyan időpontot mondott,ami megint nem volt jó nekem. Írtam is neki,hogy sajnos nem jó,de mindenképp szóljon,mikor legközelebb lesz rá alkalmunk,h találkozzunk. Azt írta,h írni fog.:) Ha harmadszor is elhív randira,akkor tényleg érdeklem,ugye?:D És mi van,ha akkor sem érek rá??:S mert mostanra tervezzük majd a családi nyaralást... Egyébként azért ő mondja meg az időpontot,mert ő dolgozik,nem tudom hogy ér rá,és mert nem lakunk túl közel egymáshoz,de alkalmanként dolga van a városomban,és akkorra időzítenénk a találkánkat.:)

19/L


2013. júl. 27. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért írnék neki konkrét időpontot, amikor biztosan ráérsz, aztán válasszon, hátha egybeesik az ő szabadidejével. Akkor tényleg látná, hogy nem csak lerázni akarod. Szerintem ha harmadszor is elhív, akkor biztosan érdekled. :)
2013. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!