Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelhetem vagy pont ellenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem vagy pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, néha úgy érzem mintha megnézne, mikor elmegyek mellette.Néha pedig egyből elkapja a tekintetét és még direkt rám sem néz egyáltalán, volt hogy beszéltünk bár csak pár szó volt de kerülte a szemkontaktust.Amúgy tetszik de most nem akarok senkitől semmit sem, csak érdekelne,miért csináljátok ezt, ha csináljátok?
2010. márc. 26. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ideges a jelenlétedben,ergo tetszel neki és nem is kicsit!

Bár én pont az ellenkezőjét szoktam csinálni ha tetszik egy lány,akkor addig nézem amíg észre nem veszi,aztán rámosolygok és ha nem röhög ki,akkor nyertügyem van!:DBár a fiúk nagy része fél a lányoktól,nemtom mért.:S

2010. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy barátnőmnek köszönt nekem pedig nem, mintha ott sem lettem volna kb.:S.Volt olyan is hogy odamentem köszönni barátnőmnek, akkor pedig rám sem nézet egyáltalán csak olyan fura volt mint aki direkt rám sem néz szóval nem értem:S
2010. márc. 26. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt már hasonló eset. Van egy csaj aki nagyon bejött, bejön, és én is neki egy időben. Ez hosszú történet, de a lényeg hogy sokszor volt másmilyen a viselkedése amit furcsáltam, aztán néha inkább rá se néztem, és ő se rám, aztán megint, aztán mosolygás+szia, aztán semmi.

Lehet úgy látja, hogy változik a hozzá állásod?

2010. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem pontosan hogy érted utolsó válaszoló:S
2010. márc. 26. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy, láthat rajtad valamiféle hangulatváltozást amit te tanusítassz iránta?
2010. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges.Néha figyelem de annyira hogy ő is észrevegyen, vagy szemezgetek vele, néha pedig nem is nézek rá.De ő is ez csinálja, mármint hogy nem figyel rám és egyfolytában csak nem figyelhetem.
2010. márc. 26. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne érdekeljen a dolog, csak köszönj neki kedvesen.
2010. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kedvesn köszönsz neki,azzal azt a jelet adod le,h van nálam esélyed.Persze ha tetszik akkor meg köszönjél neki és ha ilyet csinál,h oda megy a barátnődhöz és észre se vesz,akkor szólj be neki,de csak viccesen!PL.Nekem már nem is köszönsz,pedig már annyit szemezgettünk!:D és mosolyogd el magad.
2010. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rántsd be valami kapualjba, és ..opd le! Ha utána még dugni is akar, akkor kellesz neki!
2010. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nagyon úgy tűnik, hogy tetszel neki, csak könnyen zavarba jön.

Ha tetszik, küldj valami pozitív visszajelzést, amitől talán megjön az önbizalma.

2010. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!