Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tele vannak az utcák szexi,...

Tele vannak az utcák szexi, szandális, kevés ruhás csajokkal, titeket is felizgat a látványuk?

Figyelt kérdés
hogy lehet ezeket felszedni? csak csorog a nyálam mindennap munkába menet jövet ahogy látom a öket bp belvárosban,bkvn, áhh...ez aljasság,cserben hagyásos izgatás
2013. júl. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem izgat.Csak megnézem.
2013. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
javitás: szandálos!...(lábfétiseseknek aranykor van most :D )
2013. júl. 27. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Höh. Nem vagy egyedül.
2013. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, mivel állandóan otthon vagyok, ki se mozdulok a házból, de szerintem nagyon felizgatna :D
2013. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor menj ki mondjuk este a deák térre és nézz körül
2013. júl. 27. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:

hát az iylen lnyok döntö többségének van pasija, szóval már rég más élvezi ezt a látványt alaposabban is mint te...XD


hogy?! hát odaülsz szia, csinos vagy, merre mész, honnan jösz, én emgyek dolgozni, ekkor végzek nicnse ekedved sétálni ha végzek stb stb...

aztán legflejebb nemet mond, de ha eltte szemezel vele , és még el si mosolyodik közbe akkor hajts rá.

de ha pasija van ,akkor hagyd békén!

2013. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hagyjad már a csajokat, úgysem akarnak tőled semmit! Egy lányt nem felszedni kell, ő nem egy tárgy, hanem egy ember! Ilyen hozzáállással sosem fogsz barátnőt találni. De gondolom te nem is társat akarsz, hanem csak használni a lányokat szexre...
2013. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
engem a félmeztelen/atlétás fiúk izgatnak ilyenkor :D
2013. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaaa, áh dehogy is kérdező, sőt ha még állna akkor is csak lelankad tőlük...
2013. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!