Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet olyan lányokat...

Hol lehet olyan lányokat találni, akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

Rájöttem h nagyon kevés lány barátom van, igy baratkoznek. Kizárólag csak barátság érdekel, hiszen vannak dolgok amit egy lánnyal a legjobb megbeszélni.

Na a másik meg h nem neten akarok beszélgetni hanem személyesen.

Hol találok ilyen csajokat?

Ismerkedni most nem szeretnek de barátkozni igen.



2013. júl. 27. 17:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
írj ha gondolod
2013. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor a szerelem és ehhez hasonló kulcsszavakat ne használd. :D


Másodszor: ha olyan nőket keresel, akikkel csak barátkozni akarsz, és nem kell lefeküdniük veled, akkor BÁRKI szóba jöhet. 10-ből 10 csajnál biztos sikered lesz.

2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
írhatsz:)
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A kulcsszavakat csak írtam mivel semmi nem jutott eszembe.

Amúgy meg lehet 10/10 benne lenne de lehet nem tartana sokáig a barátság. Én olyan csak havert keresek, aki évekig haver lesz

2013. júl. 27. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát a kulcsszavak alapján te dugni akarsz, nem pedig barátkozni, csak "barátkozás" alá rejted, de elmondom neked, hogy ha csajozni akarsz akkor csajozz ne barátkozz, ne pedig felszínesen közelíts a csajokhoz mert az zsákutcába vezet.
2013. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szelena97 ***** válasza:
Akkor 10-ből 1 biztos lesz olyan akit keresel:)
2013. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Másodszor: ha olyan nőket keresel, akikkel csak barátkozni akarsz, és nem kell lefeküdniük veled, akkor BÁRKI szóba jöhet. 10-ből 10 csajnál biztos sikered lesz."

akiket eddig normálnak ítéltem meg látszatra, és barátkozni szerettem volna velük.... ők nem voltak hajlandóak:)

2013. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyugodtan ki lehet forgatni a kérdésem, de nem dugás a cél. Rájöttem h jol jon néha egy lány barát akivel kölcsönösen beszélhetünk bármiről. Vannak dolgok amit fiúkkal nem mindig lehet megbeszelni
2013. júl. 27. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
például mi??
2013. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárhol, ha társaságba mész, és nem a gép előtt hasalsz.
2013. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!