Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám leküzdeni a csúf külsőm miatti hátrányaima ta randikon, hogyan tudnám elérni, hogy a lányok akarjanak is tőlem folytatást és ne csak rondának nevezzenek vagy koptassanak le folyton?

Figyelt kérdés
Legutóbb is találkoztam egy lánnyal és fura, hogy lényegében csak haverkodás volt, mégis lekoptatott, nem is ír vissza, pedig a fb jelezte, hogy látta és ez már két napja volt. De nem is nagyon lepődtem meg ugyanis minden, főleg szép lány ezt csiálja velem, egyetlen egy csúfika lány volt eddig kedves velem, ő akarta a folytatást, de én nem bírtam tovább csak 3 randiig, arcra annyir anem jött be, hogy nem akartam tovább hazudni nekem és szakította vele. Engem meg fura mód sok lány képeim alapján helyes, cuki fiúnak tart, de valamirét a szép lányok nem így látnak, nekik én kevés vagyok, szóval rájöttem, hogy az a baj, hogy a szép láynokat túl sok fiú veszi körül és nálam a szép alatt sok olyan láyn is van, akire ti fiúk rondát mondtok, haverjaim szerint is ezek ronda csajok meg én nekem pocsék ízlésem van, pedig ez nem is igaz, szerintem egy átlagos lány is szép, nem kell agyonsminkelve lennie meg kilöknie a mellét.
2013. júl. 28. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas...


Hogy várhatod el, hogy adjanak neked esélyt, ha te se adod meg a másiknak?

2013. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

-.-".

Na akkor 1001.x

hagyj fel ezzel az önsajnálattal,felejtsd el ami eddig történt.

Javíts a külsődön ha kell,építs önbizalmat,kezdj/folytasd az ismerkedést!

2013. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
1-es te most miről beszélsz?! Én mindenkinek adok esélyt, épp eza, hogy túl kedves vgyok, sokan mondták már, hogy ilyen rendes fiút még nem is találtak, de úgy látszik a rendesség nem elég nekik. Az meg, hogy egyetlen egy láyn nem tetszette nekem, aki környékbeli volt nem bűn még, most sajnálom, de azért az fura, hogy kb. minden csaj rondának tart, mert nagyok az igényei, de ha egy szép lányt nem venne körbe egy fiú sem, érdekes mód ő is helyesnek látta, mert bizony volt már ilyen is, csak sajnos hamar szétváltunk.
2013. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutass képet, kíváncsi vagyok!
2013. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy lány attól nem lesz szép, ha agyon van sminkelve, vagy ha kilöki a melleit - láttál már rusnya lányt, aki ezek után hirtelen széppé vált?

Az átlagos meg átlagos marad, persze ha az átlag szép lenne, akkor korrekt lenne a kijelentésed, de sajnos nem.


A tanács; növessz tököt, ne sajnáltasd\sajnáld magad, ragadd meg a labdát az ülepénél, és addig hágd, míg be nem tömöd. Dióhéjban.

2013. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"láttál már rusnya lányt, aki ezek után hirtelen széppé vált? "


DE még mennyiszer!


[link]

[link]

2013. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig a smink, ruha, hajstílus rengeteget számít.

2 éve rövid, barna hajam volt.

Most megnövesztettem, befestettem vörösre, és minden nap kapok valami bókot.

Nem a haj, hanem az összhatás teszi. A rövid nem állt jól.


17/L

2013. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!