Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme élnem, ha egy...

Mi értelme élnem, ha egy perverz, szexmániás, rondának tartott, de egyben érzékeny, érzelmes, szerelemre és párkapcsolatra vágyó srác vagyok?

Figyelt kérdés
Nem kellek a csajoknak, de már nem bírok így élni és a prosti sem megoldás, sajnos.
2013. júl. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert párkapcsolat hiányában inkább meghalnál?

Az élet értelme, hogy értelmet találj neki.. ebbe gondolj inkább bele.

2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig sok ilyen lány van, nyilván te is szeretsz magasba törni párválasztás terén..(majd akkor ha lesz BMW-d és sok pénzed..:D)

Én keresnék addig is egy "jó" prostit amíg nem találsz magad mellé egy lelki társat.

2013. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a droid pusztuljon, te pedig szüless meg annak, aki vagy
2013. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok(de már van szerelmem.)

Figyelj, eljön a te időd is.

A szüleid is összejöttek valahogy, és ha a te külsőd kevésbé előnyös...nem hiszem, hogy ők topmodellek voltak, és voilá mégis összejöttek, még gyerek is lett. :")

2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ryury válasza:

A halál sosem opció, nem is értem másokban miért nem buzok a legrosszabb mélypontos is a kíváncsiság hogy mit hozhat az élet. Ha kiszállsz ezt sosem tudod meg.

Ha ilyennek tartanak akkor elmondták a véleményüket, tudomásul veszed és elgondolkodok hogy 1, elfogadod hogy így látnak és azonosulsz és lesz@rod őket vagy 2, elfogadod hogy ez a kép alakult ki rólad és változtatsz rajta.

Ha tegyük fel a leges legrosszabb lehetőséget így láthatatlanul és ronda vagy meg visszahúzódó és fura. Oké... mindenki változhat. Menj el sportolni, olvass a témában fórumokat és könyveket, menj el bőrgyógyászhoz, vagy valami mellék keresettel vásárolj menő cuccokat, találj rá a saját olyan stílusodra amivel úgy érzed menő vagy és magabiztos, esetleg új frizura. Jegyezd meg hogy aki még nem ismer az az első találkozás és beszélgetés után olyannak könyvel el. Ha úgy adod el magad hogy határozott vagy, érzelmes, őszinte, udvarias és lehengerlő aki ismeri magát és elfogadja magát és boldognak látszol akkor nincs olyan ember aki ne kedvelne. Mert az emberek szeretik az ilyesmit. És próbálj ne megbántani senkit és ne legyél mesterkélt, ne játsz az emberekkel. Ha esetleg sikereid lesznek se szállj el magadtól.

Ha olyan vagy amilyennek leírtak téged változtass rajta vagy ne úgy add elő magad, ha csak hazugság akkor légy önmagad.

2014. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!