Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-26 éves nők! Ismerkednétek...

Izzóvágy kérdése:

19-26 éves nők! Ismerkednétek egy rendes, intelligens, de régóta magányos sráccal?

Figyelt kérdés
Levelezés,chatelés,ilyesmi...

2013. júl. 28. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 26/F vagyok :)
2013. júl. 28. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként akkor se.
2013. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ezzel a kérdéssel eleve leírtad magad, és alapból azt gondolják majd a csajok hogy "ez a srác biztos nem lehet akkor nagy durranás"

Sajnos az előítéletek elől nem menekül az ember, meg a magányos srác nem kihívás, így nem izgalmas

2013. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azért vagyok régóta magányos,mert gázos lennék,vagy mert nem tetszenék a nőknek,általában ennek ellenkezőjét veszem észre....:)

Ez hosszú story.

De igazad van,sok itt az előítélet.

2013. júl. 28. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem leszek most előítéletes, írj ha gondolod :)


22 N

2013. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge, az nyilván ne vegye magára, de előítéletekről annyit, hogy sajnos jellemző erre a hülye idióta világra. Nem is tudnak semmit a kérdezőről, csak ezt a pár dolgot, még csak nem is látták soha, de már rögtön ítélkeznek! Nehéz a nőket kiismerni, az biztos! Hogyha valaki magányos, akkor az nekik nem elég izgalmas, viszont ha esetleg bevallja egy fiú, férfi, hogy kapcsolata van, de valami nem működik benne, már unja, vagy ilyesmi, - na akkor meg jönnek azzal a szöveggel, hogy nem szeretnének bekavarni, úgynevezett "harmadikok" lenni, meg ilyesmi. Bár ez utóbbit meg is értem. Lehet, hogy csak szerencse kérdése az egész, és ahogyan szokták mondani, "ki kell várni" a megfelelő nőt. Csak sajnos ezzel a tanáccsal meg az a baj, hogy ilyenkor az embernek valószínűleg türelemből van a legkevesebb.

Azokról meg már nem is beszélek, akik nem-mel válaszoltak. Költői kérdésnek tűnik: ha valaki nem akar ismerkedni, akkor miért írja ki, hogy "nem"? Nem lenne logikusabb inkább semmit sem írni?

2013. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!