Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ha nyaralás alatt...

Férfiak! Ha nyaralás alatt összeismerkedtek valakivel, és elhívjátok talizni, akkor annak csak a kaland a célja, vagy beéritek egy kis beszélgetéssel is?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan nagy köztünk a távolság és mondjuk a lány is közel lakik hozzám csak pont egy időbe és egy helyre mentünk nyaralni akkor lehet próbálni. De én ha nyaraláskor találkozok valakivel, nem megyek el messzebbre egy potya beszélgetésnél mert ahogy ismerem magam tuti belebetegednék a hiányától. Sajnos már volt ilyen hogy túlságosan összemelegedtünk egy lánnyal és hónapokig rajta járt az eszem. Pedig akkor MSN-en beszéltünk minden nap de akkor is hiányzott de annak is egyhamar vége lett sajnos.
2013. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én strandolás közben próbálgatok csajozni, kicsivel komolyabb szándékkal, de eddig nem sok sikerrel.23f
2013. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ismerős a helyzet...

Én meg úgy jártam, hogy megismerkedtem egy nagyon kedves külföldivel, már nagyon rég nem éreztem magam ilyen jól, de azóta kerültem a találkozót, mert minden ismerősöm lebeszélt róla. A legjobb barátnőm konkrétan leüvöltött. De érzem, ha nem megyek el, akkor hiányozni fog.

2013. júl. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!