Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-15 év körüli csajok között...

13-15 év körüli csajok között van egyátalán olyan vajon, aki nem igazán a külsőre megy, hanem fontosabb neki a fiú kedvessége, jó fejsége, humoros, pimasz stílusa?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy helyes fiú, de azért tetszettem már lányoknak, ez is igaz, viszont nem mondanám, hogy engem látva minden csaj benedvesedik. :D Ha véletelen van itt normális csaj, aki szívesen ismerkedne egy véletlen sem szent, de kedves, jó fej sráccal írjon nyugodtan priviben!:D
2013. júl. 30. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kortól függetlenül nincs olyan lány, akinek a belső fontosabb lenne, mint a külső.
2013. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nah most akkor olvasd el a kérdésed, és a leírásod és megláttod hogy üti egymást a kettő...


"viszont nem mondanám, hogy engem látva minden csaj benedvesedik"


ne aggódj ilyen pasi nincs a világon.... max ha olyan csokiból van ami nem hízlal...

2013. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 50-50 % belső-külső arányt nézek nagyjából. Szóval mindkettő fontos számomra, talán a belső egy kicsit jobban.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam fontos a belső, pl: kedves, figyelmes, jófej, vicces....de az sem hátrány ha helyes
2013. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!