Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit néztek meg...

Lányok ti mit néztek meg előszőr egy fiún?

Figyelt kérdés
Mst itt arra gondolok h pl. A fiuk megnézik a lányok melleit , fenekét arcát stb. Ja és h kulsöre mi jön be nektek ?

2013. júl. 30. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen a szem mert az a lélek tükre :)
2013. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Froncsi ***** válasza:

Azt, hogy mennyire ápolt, haj, szem, száj.

Nem vagyok lány, nem vagyok meleg, de tele van ilyen kérdéssel az oldal

2013. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
elöször a kocsit, aztán a házat, majd azokat amit mások írnak!
2013. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először egyben látom, az tetszik, ha magas, és olyan "nagydarab". Nem baj, ha inkább duci, mint izmos, (sőt, azt nem is szeretem, ha ilyen testépítős) csak ne érezzem körvének magam mellette. :D Ha nem érezném magam annak, akkor jöhet a közelebbről szemlélődés, arc részletesebben, a kézfej is nagyon fontos. Ha egy fiúnak ilyen lányosan hosszú körmei vannak, akkor felejtős, mindegy milyen jóképű...

De ez csak egy ideál, más is megtetszhet alkalomadtán. :)

2013. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haj, szem, test, aztán úgy összességében :)

Külsőre minden bejön, ami viszonylag normális, csak az összkép jó legyn.

2013. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először a testalkatát, szeretem a magas vékony férfiakat, aztán a szemeit. Utána jön a kéz, mert az nagyon sokat elárul. A hosszú körmű férfiaktól a hideg kiráz.
2013. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az arcát, mellizmát ( nem a kigyúrt férfiakra gondolok, hanem hogy legyen egy kis mellizma ) és a kezeit, ha közelről látom. Én a férfias kezeket imádom.
2013. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!