Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírtam egy lányra facebookon...

Ráírtam egy lányra facebookon hogy szia és nem írt vissza tudtok olyan dolgot mondani amire vissza írna és elkezdhetnék vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 13:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
Írd meg neki, hogy gyereket vársz tõle... :D
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintetek az jó ötlet,ha úgy írok rá egy ismeretlen csajra facen aki tetszik nekem,mintha nem is neki akartam volna írni az üzenetet csak félre ment,mert az ő adatlapját néztem közben,és véletlenül neki küldtem el,utána meg már beszélgetésbe keveredünk?
2013. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a profilképed helyett beállítanád egy jó pasi képét, visszaírna. Egyébként nem.
2013. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
csak szólok, bizonyos üziket az Egyéb részbe rak a facebook, amit nem jelez ki külön, csak ha átmész az üzeneteken belül az Egyéb levelekre. Bizonyos adatvédelmi beállítások mellett a nem ismerősök által kapott levelek ide kerülnek...
2013. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Irj ra megegyszer,de csak akkor ha latod,hogy tevekenykedik a facebookon es hogy biztos fent van.
2013. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!