Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS! Reménytelenül szerelmes...

SOS! Reménytelenül szerelmes vagyok egy fiúba, de ő észre sem vesz. Mit tegyek? Elmondjam neki? Nem is annyira ismerjük egymást

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit mondhatnál többet, ki a fiú, honnan ismered, hány évesek vagytok
2013. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, az a biztos. Akkor legalább tudod, hogy van-e értelme továbbra is álmodozni. Aztán lehet nekem jön majd a fecebookon az üzenet. :DD
2013. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 17, õ nemsokára 18. Gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt,amíg el nem költöztünk. Nemrég ismét láttam,és azóta nem tudom kiverni a fejembõl. Õ még csak meg sem ismert,de nem is hibáztatom. Bejelöltem facebookon,de nem igazolt vissza.
2013. júl. 30. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:

attól hogy egyszer megláttad, nem lehetsz reménytelenül szerelmes (gondolom akkor "alakult ki")

lehet hogy bejön, vonzódsz hozzá, de ez nem hiszem hogy szerelem lenne

2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
veszteni nem vesztesz vele,inkább minthogy később a fejedet fogd miatta.
2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
áá ez semmi... az a remélytelen ,hogy már annyira szerettem hagytam hogy kihasználjon... vasárnap sz*x csütörtökön meg összejött egy csajjal .. egyébként én is jártam osztálytárssal akivel folyton együtt voltunk kiskorunkba és vannak hàtrányai ennek is :S 17/l
2013. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

felejtsd el. fiatal vagy. lesz jobb is. ígérem!!!:)

jobb ha facen nem jelöl vissza, mert akkor egyfolytában ott lógnál...az adatlapján

2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 évesen azért már különbséget tehetnél aközött, hogy szerelmes vagy, vagy csak bejön egy pasi. A szerelemhez erősen ismerni kéne, márpedig mióta együtt játszottatok eltelt egy kis idő, azalatt pedig tuti sokat változtatok.

Nem jelöl vissza... nyilván azt sem tudja, ki vagy. Írj rá, hogy "XY vagyok, emlékszel rám?" Ha nem, akkor hagyd, ha emlékszik, akkor beszélgethettek egy jót, ha van kedve, utána kialakulhat valami.

De ha megkeresne vki, akit nem is ismerek kb, hogy szerelmes belém, kb fulladoznék a nevetéstől. Ez nagyon cuki, ha 10 éves vagy. Később már inkább csak szánalmas.

2013. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a jótanácsokat.persze,nyilván sokat változtunk mindannyian.amugy már visszaigazolt.azért érzem úgy,hogy szeretem,mert egyik ismerösöm azelött hogy lattam volna,meselt rola.talan ebbe szerettem bele.mert olyan jo dolgokat mondott rola.jolesett hallgatni. :)
2013. júl. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!