Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek tőle. Mit tegyek?

Félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akibe az utóbbi időbebe beleszerettem de teljesen.Az a helyzet,hogy fèlek az érzelmeimtől,mármint őfelé.Nagyon szeretem és félek ,hogy kihasznál aztán otthagy.Szerintem neki is bejövök. Mindíg mosolyog amikor meglát,én teljesen zavarba vagyok amikor vele vagyok.Ma is mondta ,hogy vigyázzak magamra.Nem merek lépni.Hogy mutassam ki neki hogy bejön illetve hogy merjen közeledni?????

2013. júl. 30. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, dumáljatok, majd ő lép, ha férfi :)
2013. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj ő már lépett de akkor elutasítottam ezért kérdeztem hogy hogy mutathatnám ki felé??
2013. júl. 30. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, kérdezd meg nem akar-e elmenni vhova kettesben.. ez elég egyértelmű célzás :) ha gondolod majd keress meg privátban mert nem követem a kérdéseket
2013. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!