Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat a srác?

Mit akarhat a srác?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást. Váltottunk már eddig pár szót,de semmi több.

Ismerem az egész családját is, a szüleivel még tegeződö viszonyban is vagyok.

Volt barátom ezidáig, így nem foglalkoztunk egymással.

Én kezdeményeztem a " facebook beszélgetést " , rühellem, de sajnos dolgozunk mindketten és nem is egy helyen lakunk, így sajnos ez maradt.

1 hete beszélgetünk, napról napra kezdtünk úgymond közelebb kerülni egymáshoz. Elmondta nekem, hogy ő nem nagyon tud csajozós dumákat, ne várjak nagy bókokra, de próbálkozik.Inkább úgymond én fűzöm a srácot! Ez engem nagyon zavar.

Néha úgy érzem mintha csak szórakozna velem, vagy nem akar tőlem semmit csak nem meri megmondani, hogy hagyjam békén.

Pedig elmondta már nekem, hogy " kinézett magának" régen is, illetve egyiknap lehívott magához mert kerti partiztak a szüleivel és a testvére sem volt otthon ( közös szobájuk van, felújitás miatt).

De sajnos nem tudtam lemenni.

Tegnap úgy minden feszültség ki jött belőlem és elmondtam neki, hogy csak Ő kell nekem stb.

Nagyon nem tudott mit írni rá, csak utalt arra, hogy kellek neki.

Nem igazán a szavak embere ilyen terén úgy veszem észre, illetve az 1 év alatt sem láttam soha barátnővel.

Minden nap ő ír rám, ha megállt a beszélgetés, bár ez elég ritka volt, akkor rögtön írt.

Ma is rám írt de olyan fura volt velem, mintha semleges lett volna, ő azt állitotta csak rossz napja van.

Ő 19F , ÉN 22L.

Nem tudom, hogy a korkülönbség zavarja-e vagy, hogy jóba van(de nem haverok) a volt barátommal.

Teljesen összezavar engem. Nem tudok rajta kiigazodni!

Valaki érti ezt?


2013. júl. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félénk. Az én barátom konkrétan bevallotta hogy szerelmes belém(nem személyesen mert nem adódott rá olyan lehetőség) megkérdezte hogy van-e esélye mondtam hogy van. Azt válaszolta erre hogy akkor majd dolgozik rajta hogy megkedveljem, aztán úgy nézett ki hogy három hónapnyi tömény kínlódás után már én kérdeztem meg hogy akkor most mi is van aztán a csókot is nekem kellett kezdeményezni. De végülis azóta jól megvagyunk és már nem félénk :)
2013. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hódítsd meg te, aztán idővel férfit faragsz belőle te, vagy a sors. Én is félénk vagyok, valószínűleg ha táblát lógatnának az orrom elé, hogy "hé kellesz nekem", akkor se fognám fel :D Egyszerűen ilyen vagyok, mindig gyanakodok és fenntartással kezelem az emberi kapcsolatokat.
2013. júl. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!