Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány számára mi az "ideáli...

Egy lány számára mi az "ideálisabb"?

Figyelt kérdés
Ha egy palinak vézna teste, helyes arca van, vagy kemény teste, de nem tipikus szépfiú arca? És a lányok szemszögéből nézve mi a "csúnya férfi arc"?

2013. aug. 1. 00:37
 1/9 Sir Sarcasm ***** válasza:
75%

ha izmos és jóképű


egyébként testen lehet dolgozni arcon viszont nemigen

2013. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csúnya? Hát mondjuk az olyan, aki annyira ápolatlan, hogy már foga alig van, vagy ha mégis van neki, az sem egészséges.
2013. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az első :D

mert neki még lehet jobb teste

2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Sir Sarcasm" gondolom te is babaarcú és topmodell testű vagy :)
2013. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a barátomnak nem vézna a teste, nem is husi, csak nincs kicsúrva és ez nekem bejön:) amúgy nagyon helyes:P
2013. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
gy*
2013. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én például minden típusból tudnék olyat, aki tetszik, meg olyat is, aki nem... a szélsőségeket nem szeretem, de egyébként nem számít, hogy mennyire magas, mennyire izmos, meg mennyire jóképű... persze azért ápolatlan, meg igénytelen ne legyen, de ez alap elvárás mindenkinél. De pl. legjobb barátnőm lecsúnyázza az összes pasit, aki nekem tetszik, én meg azokra nem tudok ránézni, akik neki jönnek be, pedig egészen más kategória mind, nincs is bennük semmi közös. :D Szóval teljesen más ez minden lánynál, hogy mi az ideális... de a normálisabbaknál úgyis a személyiség a döntő elsősorban.
2013. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát legyen magas,az mindig előny.Arcra emberfüggő igazából,nekem pl az ilyen modell arc nem jön be,olyan mintha nem lenne igazi:D legyen benne valami különleges,ne olyan aki mellett az ember csak úgy elmegy az utcán.a test meg,bármilyen a testalkat,legyen tartása ne úgy menjen mint egy jeti:D
2013. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket. :)


De ne keverjük a dolgokat. :)

Ha vézna a pali teste, akkor az vézna is marad. Nincs olyan, hogy kigyúrja magát. Így értettem a kérdést, elnézést, ha homályosan fogalmaztam!


A kérdés azért merült fel bennem, mert manapság a lányok döntő része a 14-20 éves korosztályban kizárólag a babaarcú, szögletes állú, rózsaszínpólós görény testalkatú metroszexuális barmokra bukik. Én nem ilyen vagyok, teszek is ellene. De úgy veszem észre, hogy a lányoknak ez nagyon nem jön be. Normális csajt pedig nem találok, mindenkinek csak a sok homokos kell.

(Nem magamat szeretném sajnáltatni, se fényezni.) De az én 175 cm magasságommal és 80 kg testsúlyommal nem éppen vagyok az a gyerek, aki azért tűnik izmosnak, mert semmi felesleg nincs rajta. És mégse ez kell a mai nőstényeknek.


Illetve figyelem, hogyha focista gyerekről van szó, akkor édesmindegy, hogy hogy néz ki. Az mindenkinek kell...


Lehet, hogy sokak fejében az a bizonyos "öld meg magad" kép jár a fejében, miközben ezt olvassa, de elég önbizalomromboló dolog ez.

2013. aug. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!