Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tegyük fel, hogy...

Lányok! Tegyük fel, hogy nincs párotok. Kutyasétáltatás közben leszólít egy srác, ha elsőre szimpatikus akkor "miért ne" alapon beszélgettek vele, vagy ilyen tevékenység közben inkább nem kellene próbálkozni?

Figyelt kérdés
valami kitalált és igencsak átlátszó, ámde nem tolakodó dumával. szóval az első meglepettség után már tudod, hogy ismerkedni akar. ugye mégse lehet azt mondani, hogy milyen kis helyes vagy, tehát kell egy kis felesleges szöveg, hogy oldódjon a hangulat.

2013. júl. 31. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

én beszélgetnék :)

semmi gond nincs ezzel, csak ne úgy jöjjön oda, hogy lerohan, mert akkor csak elijeszt :D

2013. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele. De ha csak odajönne, hogy szeretné megsimogatni a kutyát, akkor is odaengedném, nem kell nagy meséket kitalálni. :)
2013. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekem szimpatikus lenne de ha a kutyámnak nem akkor inkább ne jöjjön közel :D
2013. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hozzátartozik, hogy személy szerint nem vagyok oda a kutyákért, csak a csinos lányokért :)
2013. júl. 31. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szimpatikus és épp nem vagyok antiszoc kedvemben, akkor persze, hogy elbeszélgetnék vele :)
2013. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hozzám már jöttek oda,azzal a szöveggel hogy megsimogathatnák e a kutyámat... természetesen megengedtem és beszélgettünk is.. szerintem érdemes megpróbálni.Személytől függ,hogy mit reagál majd a dologra. 18/L
2013. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!