Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy végre találtam egy olyan lányt, aki szépsége ellenére mégsem felszínes és pont azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, ami nekem fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
A legfőbb gond, hogy én szerintem csak képen nézek ki jól, valahogy furcsállom, hogy vannak képeim, amiken sok-sok lány helyesnek látott már, míg élőben nem érzem azt, hogy a lányok kívánnának, vagy legalábbis jól rejtik. A másik meg, hogy ezzel a lánnyal van köztünk 131km. Ő kép alapján helyesnak tart, én is őt, de félek, hogy élőben nem tetszenék neki, ha valamikor majd találkoznánk. :(
2013. aug. 1. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

annyival nem nézhetsz ki jobban a képeken, szóval nyugi

ha meg mégsem jönnél be neki élőben, de belsőre igen, akkor meg megint nem baj, hiszen nem csak a külső számít

2013. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tegnap este te írtad azt a hosszút, igaz?

gratulálok hogy most röviden is ment :)

2013. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván lehetséges, ha találtál ilyen lányt...


Egyébként meg ne nyavajogj. Szedd össze magad és ne siránkozz a semmin. Saját magadnak generálod a problémát, de komolyan. Mások helyesnek tartanak, neked meg önbizalomhiányod van. Mégis miért? Dícsérnek téged, netán a lány még találkozni is akar, hát akkor találkozzatok. Ezt a viselkedést meg sürgősen vetkőzd le, mert nem áll jól egy lánynak se, de a fiúknbak végképp nem.


Egyébként meg mit veszíthetsz? Ha találkoztok és nem tetszel neki, nem jöttök össze, akkor ez van. Viszont ha nem találkoztok, akkor se fogtok összejönni.. Sok vesztenivalód nincs.

2013. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak te látod magadat ilyen negatívan, ha már több lánynak tetszettél a képek alapján, akkor annyira nagy gond mégsem lehet. :)

Az, hogy messze laktok, meg szerintem olyan dolog, hogy idővel ha kialakul köztetek egy kapcsolat, akkor bármi lehet. Nem egy áthidalhatatlan akadály. :)

Sok sikert, hajrá!

2013. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én is ronda vagyok, és szintén találtam már néhány olyan lányt, akiknek képen tetszettem, de élőben még nekik sem. Ha élőben te se tetszel senkinek, akkor neki se fogsz.
2013. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne tojj be a távolságtól. Megnehezíti, ez kétségtelen.

És ha nem tudsz bízni benne féltékenység is lesz. ez is biztos. A távkapcsolat hosszútávon nem fog működni, így ha belátható időn belül nem tudtok normális párrá válni akkor az is véget vet neki. DE! Ha ennyire passzoltok. Tetszik, és nem a megjelenése miatt hanem a lénye miatt, akkor ne szarj be, hajts rá, találkozzatok, ha összejöttök, és működhet hosszútávon, akkor próbáljátok meg. Én a helyedben nekivágnék. Mondjuk azt nem árt előre tudni, mik a lány céljai. Ha azok földrajzilag nem hozzák őt közelebb, és ha a te céljaid sem felé mutatnak, akkor nem árt átgondolni, hogy megéri e, mert egy ilyen kapcsolatban akkor mindketten sérülni fogtok, ha nem tudtok végül együtt lenni, de csak a távolság miatt nem kell lemondani róla, főleg ha tényleg ennyire passzolnátok, és ennyire bejön!

2013. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést egy fontos dolgot kihagytam. Sok lány már rondának is tartott, viszont ők szerencsére nekem nem jöttek be többnyire jellemre, szóval annyira nem bánom, viszont az önbizalmam leginkább az ilyen felszínes, kegyetlen, sértegető lányok miatt van ott, ahol. Ez a lány meg természetes szép és nem ilyen ribizli típus, látszik is rajta, de persze az lenne a biztos, ha élőben is találkoznánk, hogy milyen is ő valójában. :)
2013. aug. 1. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

13:13-nak van igaza. Az ilyen lányok is csak olyanok mint a többi, jól átkúrják a fejed ,vagy lepattintanak valami kamu indokokkal

Ha tartós barátnőt akarsz, legyen sok pénzed és sportkocsid, mást ugyanis képtelenek értékelni.

2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Élőben egyetlen egy lányról tudom, hogy pusztán külsőre tutira bejöttem neki eddig, a barátnője magukhoz hívott, úgy tudtam meg és folyotn rólam beszélgettem aztán hazafelé a buszon. A többi lány, aki helyesnek tartott ő csak képet látott rólam neten.
2013. aug. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!