Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezhet olyan...

Szerintetek létezhet olyan 12-15 éves csaj, aki a felnőtt csajokhoz, nőkhöz hasonlóan már nnem a külsőre hajt, hanem egy fiú kedvességére, jó fejségére vagy humoros lényére?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekelne, mert köztudott, hogy a tinik a legválogatósabba külsőre, de vajon van-e olyan lány köztük, aki már ilyen fiatalon elég jó ahhoz, hogy képes legyen például egy más szép lányok által rondának tartott fiúnak esélyt adni az ismerkedésre, mert neki nem a külső a lényeg.
2013. aug. 1. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.


Következő kérdés?

2013. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

"aki a felnőtt csajokhoz, nőkhöz hasonlóan már nnem a külsőre hajt, hanem egy fiú kedvességére, jó fejségére vagy humoros lényére"


Dupla fail. Idősebb korban is a külsőre hajtanak, csak akkor már feljön mellé holtvesenybe a pénz meg az, hogy tudjon még gyereket csinálni + nevelni.


De a többit lefossák minden életkorban.

2013. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen én ilyen vagyok :)
2013. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 2-esnek, kortól függetlenül minden lányt/nőt csak a külső és/vagy a pénz érdekel.
2013. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3: ne hazudozz! :P
2013. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
HAGYJÁTOK MÁR ABBA! Vagy legalább is ne általánosítsatok!
2013. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha valami 100-ból 90-re igaz ott már jogos az általánosítás nem?
2013. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jogos, és egyébként egy kapcsolat nem működhet külső vonzalom nélkül! Jó, tényleg vannak akik válogatnak, de ez azért akkor sem annyira igaz! Egyébként nekem egy olyan fiú tetszik, akit minden barátnőm egytől egyig lerondázott.
2013. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És mi van azzal aki objektíven ronda?
2013. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ez nem 100-ból 90-re igaz, hanem 100-ból 100-ra. És igen, van olyan, aki objektíven ronda, mert mindenki annak tartja, én már csak tudom.
2013. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!