Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli lányok! Miért vagytok...

Szingli lányok! Miért vagytok bátortalanok az ismeretlen srácokkal?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam itt is, hogy óhh hát csakis baráti köröből, meg ismerős ismerőse által bemutatott emberekkel hajlandóak mélyebben barátkozni.

Ha nem ismerik a srácot, és szimplán találkoznak bárhol, akkor kb semmi esély, mert "ismeretlen"...


Akkor kérdem én, hogy mit tegyen az, akinek nincsen ilyen baráti köre?! illetve van ,de ez kimerül 2 jó haverban, és ennyi.

Szóval csakis ez az ugyn. ismeretlen ismerkedés jöhetne szóba, viszont a lányok többségénél ezmeg tabu.


22/F



2013. aug. 2. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy törékeny nő érthető, ha óvatosan áll az idegen fickókhoz. Amúgy meg barátkozni kell a csajokkal, aztán megy az.
2013. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak mondják. Pont h barátokkal nem állnak össze soha semmiképpen.
2013. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz. Nője válogatja. A lényeg, hogy többségüknél kell a bizalom.
2013. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így voltam vele hogy idegenekkel nem jöttem volna össze, viszont amúgy barátságos vagyok. Tehát nálam ilyen idős koromban is bejött az, ha valakivel jól el tudtam beszélgetni, és az illető utána esetleg folytatni akarta a beszélgetést. És akkor már könnyebb. De fontos, hogy az ilyen beszélgetés nem ismerkedős duma legyen, hanem tényleg beszélgetés, közös témákról ami mindkettőtöknek bejön. Közös hobby pl. vagy filmek, könyvek, politika, életfilozófiátok, férfi-nő kapcsolatok, kutyák stb.
2013. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem.

szóval akkor ahány lány annyi szokás! :D

2013. aug. 2. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem azt veszem észre hogy bátortalanok lennének ma a 20 körüli szingli csajok. Szórakozóhelyekre lejárnak barátnőikkel, isznak 1-2 italt, körben táncolgatással zsongatják be a körülöttük levő srácokat. És azoknak a srácoknak akik tetszenek nekik adják a jeleket, innentől már a srác a bátortalan, ha nem lép.
2013. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ÉRDEKES... Rám még van,hogy a csávók is így néznek,nem csak a csajok.......:(

Akkor velem valami nagy baj lehet:D

2013. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen igen, ezekből a "jelekből" én annyit kaptam, hogy pl a csajjal szemezünk. 2-3 mp ig nézünk egymásra, majd ő elfordul, és az arca közöbös közben.

ez semmi jót sem jelent?!

2013. aug. 2. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, h nem tetszel neki, és nem akarja, h leszólítsd.
2013. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ahham. szóval akkor mindneképpen emgkelene várjam a pici mosolyt, vagy ilyesmit?!
2013. aug. 2. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!