Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli lányok! Miért vagytok...

Szingli lányok! Miért vagytok bátortalanok az ismeretlen srácokkal?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam itt is, hogy óhh hát csakis baráti köröből, meg ismerős ismerőse által bemutatott emberekkel hajlandóak mélyebben barátkozni.

Ha nem ismerik a srácot, és szimplán találkoznak bárhol, akkor kb semmi esély, mert "ismeretlen"...


Akkor kérdem én, hogy mit tegyen az, akinek nincsen ilyen baráti köre?! illetve van ,de ez kimerül 2 jó haverban, és ennyi.

Szóval csakis ez az ugyn. ismeretlen ismerkedés jöhetne szóba, viszont a lányok többségénél ezmeg tabu.


22/F



2013. aug. 2. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A két-három másodpercre a tekintetek találkozása nem számít szemezésnek.


Szórakozóhelyen a bárpultnál figyeled hogy a körülötted levő csajok kiket vesznek számításba, egy két pillantással, ha kaptál akkor kezdheted keresni a csaj tekintetét szelíd mosollyal, majd egy kis pajkossággal, ha állja tetszel neki, ha nem kár folytatni.


Ha tetszel neki utána jöhet egy kis men' style mozgás csaj felé nézve, nézed hogyan reagál rá, ha tetszik neki testbeszéddel hívhatod a pulthoz, ekkor már általában testbeszéddel azt a választ kapod, hogy nem de te jöhetsz közelebb is.

2013. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
értem. szal többszörös szemezést kell folytassak...
2013. aug. 2. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!