Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj camon bemutatja...

Ha egy csaj camon bemutatja nekem a fürdőruháit, tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Ma kezdte a melót egy élményfürdőben és tegnapéjjel skypeon bemutatta nekem a fürdőruháit, hogy válasszak. Lassan 3 hete beszélek vele, tudja h meg akarom dugni meg kb már ő is utalt rá de azt nem akarom h vmi ratyi barátjának nézzen, akivel el lehet beszélgetni de sose szopná le. 3 éve nem találkoztam vele, csak camon láttuk egymást. Ő qrva szép, nekem meg ilyet mondott h "most hogy így elnézlek jól nézel ki:D" amit meg nem tudok mire vélni.
2013. aug. 2. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
a fürdőruháit úgy mutatta be, hogy felpróbálta őket*
2013. aug. 2. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
"Talpra magyar, hí a haza! Itt az idő, most vagy soha!" Dugd meg!
2013. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos

lehet hogy csak ki akarta kérni egy fiú véleményét, hogy másoknak tetszeni fog-e

de persze lehet

2013. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát ja, ez nem egyértelmű...

Vagy csak barátként tekint rád és véleményt kér vagy mutogatja magát, akkor meg felhívás a dolog.

De ezt így nem lehet megmondani. :(

2013. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már csaj küldött meztele képet is magáról, mégsem akart tőlem semmit sem, ugyani én típikisu nyomi ronda srác vagyok ő meg ribizli típus
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!