Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem ír rám, akkor az azért...

Ha nem ír rám, akkor az azért van mert nem érdeklem, és nem akar találkozni mégse?

Figyelt kérdés
Hétfő óta beszélek egy sráccal facebookon, én kezdeményeztem mindig a beszélgetést, és azt is hogy találkozzunk ma először. Bele is egyezett úgy tűnt minden oké. Csütörtök délután elköszöntünk egymástól mert dolgunk volt. Na és aztán azóta nem ír rám, pedig elérhető... Az ő dolga lenne rám írni hogy na akkor mikor és hol találkozzunk, nem? Eddig mindig én írtam neki, és én nyomultam, ő pedig nem ír csütörtök óta. Ilyenkor mi van?
2013. aug. 3. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
írtam, írj vissza és segítek :)
2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
megszokta h te írsz ezért mikor te nem írsz akkor hiheti azt is h más dolgod van (vagy nem érdekled)
2013. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem írnék neki a helyedben most, bármi is az oka annak, hogy nem ír.

Te megtetted az első lépéseket, most már ő jön, ha akar valamit.

2013. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!