Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar velem találkozni,...

Miért akar velem találkozni, ha tudja hogy csak szánalomból találkoztam régen is vele?

Figyelt kérdés

Emberkerülő vagyok, meg ronda is, de régen volt pár ivócimbim.

Az egyik folyton célozgatott, hogy hát énis nyomi vagyok meg szingli, ő is, miért nem járunk össze szexelni.

Nem volt rá gusztusom, mindig elpoénkodtam.

Aztán megismertem a haverját, ő is csúnya volt, de az ő csúnyasága tetszett ezért vee jártam össze.

Persze ezen 1. haver besérült és mindenféle szemétséget megcsinált velem amit csak lehetett.

Eltelt jó 2 év, véletlenül összefutottunk, aztán megint nyaggatott hogy találkozzunk.

Nem értem minek, egyszer már látta hogy tőle nem akarok semmit, amikor öngyilkos akart lenni, akkor se próbáltam lebeszélni rá se figyeltem, meg ha nem keresett, sz@.rtam rá. Meg amúgy is elég f@.szságot tett ellenem.

Mit akar akkor?


2013. júl. 3. 18:28
 1/1 anonim válasza:
Hagyd a fenébe! Ha nem keresed a társaságát majd ő is megunja hogy utánnad koslasson! Ha meg nem hagyja abba, akkor mondd meg neki a magadét! Ha nem szereted se barátságból, se szerelemből akkor miért érdekelne ,hogy megbántod? Sok sikert! :)
2013. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!