Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne rossz érzés,...

Nektek nem lenne rossz érzés, ha a barátnőtök sokkal szebb lenne mint ti, ezért buliban, vagy akárhol csak hozzá mennének oda a pasik?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben? 23/L
2012. jan. 8. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte szeretetben nincs irigység.

Nekem a legjobb barátnőm gyönyörű, modellkedett már a suliban is, most is, én meg egy duci, alacsony lány voltam (ma már nem vagyok annyira duci, de sovány sem). De soha nem éreztem kevesebbnek magam, és ő se hitte többnek magát. Ez egy őszinte kapcsolat.


Ha érezteti veled, hogy rosszabb vagy, vagy te irigykedsz rá, akkor talán önbizalom építéshez kellene folyamodni.

2012. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem voltam még ilyen helyzetben, de biztos nem jó érzés. a kérdés az hogy, kibírja e ezt a barátságotok, ha féltékeny vagy rá, és nem érzed jól magad vele, akkor ne hagyd hogy elmérgesedjen a viszonyotok.
2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Általános igazság, hogy a szép lányok mindig egy kevésbé széppel barátkoznak. Minden szép lány mellett ott a "csúnya barátnő".
2012. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, de nem haragudtam a lányra. Egy ilyen helyzet akkor lehet bosszantó, ha a "barátnő" direkt rájátszik, és rombolja az önbizalmad - nálunk ilyen nem volt.


Pár évvel később nekem is több önbizalmam lett, elkezdtem választékosabban öltözködni, a legjobb külsőt kihozni magamból - jól érzem így magam, de ez effektíve nem növeli a népszerűséget. (Már nem is zavar, van tartós kapcsolatom.)


Tulajdonképpen, ha belegondolok, a barátnőim mindig népszerűbbek voltak nálam. A tipikus szitu nem az volt, hogy jobban néztek ki, hanem jobban megtalálták a hangot a fiúkkal, így jobb fejnek tartották őket. Akkor nyilván zavart.

2012. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Irigy nem vagyok egyáltalán, mármint nem érzem a féltékenységet. Csak rossz, hogy ha vele vagyok akkor csak iránta érdeklődnek a pasik.
2012. jan. 8. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Nos, az én barátnőm nem sokkal szebb, mint én (sőt, szerintem egyáltalán nem szebb, két teljesen különböző típushoz tartozunk) de a viselkedése miatt mindig őt találták meg a pasik hamarabb. Az is sokszor előfordult, hogy ha másik barátnőmmel mentem bulizni, akkor az újonnan megismert fiúk meg sem akartak ismerni a barátnőm nélkül.

Bevallom, eleinte szarul esett, és zavart. Nem is szerettem vele járni bulizni, mert mindig elmarták mellőlem a fiúk, és velük töltötte az este nagy részét a partin, én meg álltam ott, mint valami szarcsimbók.


De ma már csak röhögök ezen. Neki lett egy komoly párkapcsolata, és bizony nagyon melléfogott. :) A sok jelentkező közül kifogta a legrosszabbat. A pasi olyan, mint egy nagy gyerek. Még az alsógatyáját sem tudja felvenni egyedül. Barátnőm meg mint egy engedelmes és szeretet kész anyuka, viszi utána a WC-papírt a slozira, pakolja el a szanaszét hagyott cuccait, főzi minden nap a kedvenc kajáját (nem hajlandó két nap ugyanazt enni):D.

Aztán ha barátja nincs otthon, akkor egy napon keresztül csak panaszkodik rá. Elhagyni sosem fogja. Ő az évek alatt szépen meghízott a fiú mellett (soha nem járnak sehova) és nagyon elhanyagolt lett. Én is beleestem ebbe a hibába, de szakítottam a rossz kapcsolatommal, és azóta túlléptem.


Az volt a vicc pont egy hónapja, hogy mikor mentünk a régi helyre bulizni (alig lehetett őt elrángatni) a régi fiúk mind hozzám jöttek oda, és kérdezgették, hogy hol van a szép szőke, kihívó barátnőm? Én meg röhögve mondtam, hogy itt áll mellettem. :D


Félre ne érts, nem örülök annak, hogy idáig jutott, csak egyszerűen nem értem, hogy aki egyszer szép, szexi, sikeres, öntudatos csaj volt, abból miért lesz mamuszos, meghízott, elhanyagolt, boldogtalan háziasszony.

Szóval ez legyen a legnagyobb problémád. :)


24/n

2012. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam.Minden pasi ragadt rá.Aztán leültünk beszélgetni.Aztán hazakísérgették.Én többnyire egyedül mentem haza.És valahogy legközelebb ezek a pasik engem akartak felszedni.Persze nem mentem bele.Akkor még nem értettem.Elmúlt néhány év és rájöttem,hogy a szépség nem minden.
2012. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
79%
én is ilyen helyzetben vagyok, de engem nem zavar, mert így őt találja meg a sok hülye XD
2012. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Köszi a lepontozást...
2012. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

"Általános igazság, hogy a szép lányok mindig egy kevésbé széppel barátkoznak. Minden szép lány mellett ott a "csúnya barátnő"."


Ez nem direktbe megy. Tudod, a szép emberek is belső alapján keresnek barátokat, nem pedig az alapján, hogy "szép vagyok, csak szépekkel barátkozom".


A barátságban levőknek nincs olyan, hogy itt én vagyok a szép, te vagy a csúnya; ezt csak a külvilág - te - veszed észre, és tévesen azt gondolod, hogy a szép lány direkt csúnyát választott, pedig valószínűleg azért barátok, mert iszonyú jókat röhögnek együtt.

2012. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!