Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus csajok. Ti hol, és...

Leszbikus csajok. Ti hol, és hogyan csajoztok? Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te egy kíváncsi fiúcska vagy vagy egy leszbikus lány? :P
2013. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Női focicsapatok körül a legérdemesebb szétnézni, ott rengetegen homokoznak. Melegbárokban viszont tényleg tuti a siker, ott ezerrel tapadnak az emberre, ha akarja, ha nem.
2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Interneten. Eddig én sem voltam nagy híve, de ez a legbiztosabb módszer. Úgy is majd a személyes találkozó dönti el, hogy mi lesz, de kezdetnek jó. Szerintem. :)

Mondjuk én még társkeresés céljából nem használtam az internetet, de sokan találtak így párt.

2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegbárban legtöbben egyéjszakást keresnek sajna :/ legalábbis nekem ez a tapasztalatom, akik odajönnek mindig a lényegre térnek az este végén....de persze faképnél maradnak.

Interneten pedig jó sokáig kell keresgélni :'D gyakoriról volt az exem, illetve két jóbarátnőm, egyikőjükkel rendszeresen bulizunk, úgyhogy itt lehet normális emberkéket találni :) társkeresők közül csak Pinkvanillán vagyok fenn de az már nagyon eldurvult...szex meg alkalmi kapcsolat meg hármas a legtöbb ajánlat.

18/L

2013. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!