Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok! Hol ismerkedtek?...

Leszbikusok! Hol ismerkedtek? Pinkvanilla jó?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol egyszerüen csak lehet barátkozni, ismerkedni. Mindig úgy járok, hogy a legtöbb lánnyal/növel csak egy ideig beszélgetünk és mondjuk megszakad a téma. Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik nyitottak mindenre és normálisan el lehet velük beszélgetni bármiröl.

2013. jan. 9. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem vna leszbi csaj ismerősöm, és rendzserint ő bevonza a többi leszbit.

a báttya haverom, állítólag elég vad leszbo partykat szoktak csapni ;)

2013. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazán jól hangzik.:)
2013. jan. 9. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
pinkvanilla is tele van kamusokkal,meg a fele aberrált szánalmas pasi aki nőnek adja ki magát,mert másképp nem áll vele szóba egy lány sem! A másik meg,h sok lány csak kíváncsiságból van fent,de nem elég bátrak,h tényleg együtt legyenek sexuálisan egy lánnyal,eddig nekem csak egyel sikerült összejönnöm úgy.. de az járni akart velem,én meg csak sexuális kalandokra keresek partnert,vagy még bnők is lehetnénk.. de nagyon nehéz ilyen lányt találni,főleg,h van pasim.. :/
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dr Lapua társkereső oldalát javaslom.
2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a pinkvanilla jó... Onnan ismerem a párom <3 <3
2013. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az angyalkákon ismerkedünk meg, még 3 éve. Sajnos kihalt az összes oldal. :(
2013. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Inkább szerencsére.
2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 infinitytoforever válasza:
100%

Szia!

Én ismerkedni/barátkozni szeretnék, ha van kedved, írj! :)

20/L

2013. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Igen, Pinkvanilla nem rossz, bár úgy vettem észre, hogy ott inkább a +25-ösök vannak fenn, meg sok kamu.

Itt is egész jól lehet ismerkedni, pl. ha szeretnél velem is tudsz beszélgetni :)


16/l/l Bp.

2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezem én is, ha szeretnél ismerkedni, írj nyugodtan. Nekem is hasonló problémám van... Van, akivel minden jól indul, témánk is van, egy idő után mégis valahogy megszakad a kapcsolat. Én meg olyan vagyok, aki szeret sok mindenről beszélgetni, a hosszadalmas levélírásokban is otthon vagyok. :D (19/L)
2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!