Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is teljesen el...

Szerintetek is teljesen el lehetetlenítik a férfiak az internetes ismerkedést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy nő nem tud interneten ismerkedni. Ugyanis felmentem egy oldalra és vagy 200-an írtak. 200 emberrel nem tudsz kapcsolatot tartani, teljesen lehetetlen így ismerkedni.
2013. aug. 3. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők amúgy se szelektalnak....
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm, mert abból a 200-ból általában 180 csak hirtelen felindulásból, a szexre hajaz, a maradék 20 pedig komolyan is gondolja. Így már azért könnyebb.
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "férfiak" hanem az ostoba emberek lehetetlenítik el. Főleg, mert sokszor azért kell 100 lánynak üzenetet küldeni, hogy abból legalább 1 válaszoljon is.
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és szerinted kedves 2-es melyik nőnek van annyi ideje, hogy naponta abból a 200-ból kiszűrje azt a 20 normálisat, amikből jóesetben szimpatikus 2-3?
2013. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már női profilt. Teljesen átlagos csajképet tettem ki és 24 óra alatt 80 levelet kaptam. Szerinted???
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom: szerintem is irtó gáz. A legtöbb férfi baromira el sem olvassa, hogy mit írsz bemutatkozásként, egyszerűen ha már megütöd a "szódával elmegy" kategóriát kép alapján, megy a sablonos 'szerelmes levél' (ami mentalitástól függően jobb esetben 1 bemutatkozás, rosszabb esetben bunkózás/nyalizás, legrosszabb esetben meg romantikus nyáladzás).


Teljesen igazat adok, de talán nem minden portál ilyen.


29/F

2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne akkor, ha ti lányok is nézegetnétek az adatlapokat és írnátok a számotokra szimpatikus embereknek? Így kikerülhető lenne ez a probléma.
2013. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"200 emberrel nem tudsz kapcsolatot tartani,"


Akkor tarts egyel...

2013. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, én nem értem, hogy miért baj az, ha "sablonos" az első levél! Ennek csak az lenne a célja, hogy felvegye a kiszemelttel a kapcsolatot. Emiatt nem lenne szabad rögtön elítélni valakit. Ha esetleg "nyálas, romantikus", hát ezzel sem értem, hogy mi a baj, ez ízlés kérdése mindkét oldalról nézve. Bár ez még ráérne később is szerintem, ha sikerül elkezdeni az ismerkedést. Ugyan honnan lehet azt tudni, hogy kinek milyen stílus a megfelelő? Hacsak le nem írta a bemutatkozásban. Azt elismerem, hogy valóban nagy hiba nem elolvasni a bemutatkozást.

De ha pl. feltűnően bunkó, durva dolgokat ír valaki, akkor persze el lehet ítélni rögtön, és válaszolni sem kell rá.

Istenem, hogy én mennyire irigylem a nőket ebből a szempontból! Mivel nekem is az a fő gondom, hogy nem válaszolnak, szinte el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne az, ha nekem kellene sok levélből válogatni! Bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom, vidáman szelektálnék én nemhogy 200-ból, de akár még 1000-ből is!

A másik dolog meg az, hogy nekik könnyű azért is, mert általában nem nekik kell levelet írni, megfogalmazni. Nyugodtan aktivizálhatják magukat ők is, és írjanak leveleket! Tisztelet persze a kivételeknek.

2013. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!