Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15/F vagyok és van egy lány...

15/F vagyok és van egy lány akielső látásra nagyon megtetszet, de egyszerűen nem tudom hogy hogyan kezdjem el vele az ismerkedést. Hogytudnákvele beszélgetésbe elegyedni? Kaphatnék egy pár tippet?

Figyelt kérdés

Egy baráti társaság összejövetele kapcsán találkoztam vele.

Ő is 15 éves és sokféle helyzetet elő lehetne teremteni.Amugy kedves és aranyos lány nem aza 'ribi' fajta.

Van köztünk szimpátia, rajta is látszik, de nagyon zavarban vagyok tőlle.



2013. júl. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkezdesz vele beszélgetni valami semleges témáról, ami mindkettőtöket érdekel (ha van ilyen). Amúgymeg sokszor az is elég, ha valami random dolog eszedbe jut, legalább elkezdődik a beszélgetés, utána meg alakul. Csak ne azon pörögj, hogy úristen, mi a szart mondjak neki, igazából, ha bejössz neki, az kb úgyis lényegtelen a startnál, később meg optimális esetben már nem okoz problémát.
2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aham,értem,és miről kezdhetnék el vele beszélgetni?
2013. júl. 22. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is szeretnél szexuális kapcsolatot létesíteni?
2013. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemértem,de nem szeretnék
2013. júl. 23. 19:07
 5/5 anonim válasza:
Csak lazán vedd és fontos, hogy ne nagyon ,,turkálj" a magánéletében...és ne nagyon menőzz stb.
2013. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!