Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mindenhol azt olcasni,...

Fiúk, mindenhol azt olcasni, hogy a rövid körmöket részesítitek előnyben a lányokon, nem pedig a műkörmőket stb. A rövid alatt mi értetek pontosan? Teljesen rövid, vagy pár centi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 13:29
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, olvasni akart lenni
2013. aug. 4. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, a finoman nőies hosszúságú körmöket. Max fél centit lógjon túl az ujjbegyen. A műkörmöktől én konkrétan falramászok.
2013. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább ez arra értendő hogy a nőnek ne legyen húsz centis hegyes undormány körme. Azoktól még én is a falra mászok, de egy olyan műköröm ami természetes hatású és max akkora mint amekkorára körülbelül a normális köröm is megnő lehet szép és esztétikus.
2013. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En imadom amikor a mukorom vegigszantja a hatam ... csak kar, hogy nekem kell mosogatni :)
2013. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy #2 írja: szerintem is az a max. ha fél centit túllóg az ujjbegyen. Én nem szeretem az agyondíszített, szögletesre/tűhegyesre megcsinált műkarmokat. Inkább legyen természetes hatású, ápolt. Ha festett, akkor valami szolíd szín, esetleg szolíd mintával.


Ez például tök jó:


[link]


Ezek meg rémisztőek:


[link]


[link]


27F

2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen tökéletes így is: [link]


De ha már meg akarja növeszteni, max ennyire: [link]

2013. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:

Felesleges a műköröm nem kell!


Egyébként továbbiakban 2-es jól leírta.

2013. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem szeretem ha egy nőnek rövidek a körmei.

Viszont nem ártana, ha műkörömnél lenne egy határ.

De nem jó ha divatból hordja, hanem pl. nem tudja megnöveszteni, de szeretne hosszú körmöket, erre jó a műköröm. Ha megtudja növeszteni, akkor hajrá és indokolatlan a műköröm.

Amúgy max. a kilógó része 2 cm legyen.

Sőt, pasiízlés kérdése az egész.

2013. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!