Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy még az...

Miért van az, hogy még az alacsonyabb lányok is magas pasit keresnek?

Figyelt kérdés

Eddigi próbálkozásaim kudarcba fulladtak a lányoknál! 165cm vagyok. A Neten egyből dobnak a nők a társkeresőn. Még a 155-164cm közötti lányok is azt írják: Magasabb kell!

Már majdnem letargiába estem! Minek születtem meg?



2013. aug. 5. 11:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

:D:D

1.Ne általánosíts.

2.Ne add fel.

2013. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
keress 150-155cm körüli lányokat, nekik csak nem lesz baj a magasságoddal
2013. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Na látod, itt van a kutya elásva.
2013. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
A 70es 80as években az alacsony punkok atombakancsot hordtak.Aminek volt 10 centis talpa.Hordj te is ilyet.
2013. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenkor örülök hogy magas vagyok.


De amúgy a kérdés sajnos igaz... Ráadásul még kettős mérce is van, mivel egy csávó nem mondhat semmi rosszat a csajokra semmilyen téren, mert "így született nem tehet róla", de fordítva olyan támadásokat kapunk a genetikánk miatt, hogy ihaj.


Automatikusan vesztenek:

- alacsonyak

- túl vékonyak (értsd. azok akik többet esznek mint egy 4 fős család mégsem híznak)

- túl kövérek (ehet napi 3 almát, 2 szelet kenyeret és vizet akkor sem fogy)

- kifarkúak (azt hiszem itt nem kell sokat magyarázni de itt a legunfairebb a kettős mérce mivel ha a csajnak van mondjuk kis melle arra tilos egy rossz szót szólni, de fordítva neki nemcsak hogy szabad, de kötelező kigúnyolnia)

- szemüvegesek (tehet róla az ember hogy a rossz a szeme, mert minden felmenőjének az?)

- bármilyen kicsi bőr vagy fogsorhiba...

- Túl sűrű haj

2013. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadnak el úgy ahogy vagy akkor nemmind1 hogy mit akarnak?!:D
2013. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Még engem is alapból dobnak, ha megtudják 175centi vagyok, mindenki 180+ keres.
2013. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Akik ezért dobnak azok már réges rég csak a külsőre adnak ergó sose téged hanem a külsőd fogják szeretni:D
2013. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

#8


De akkor mi van ha a szabad csajok MIND a külsőre mennek a többiek meg évek óta foglaltak...?

2013. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek szépen az van hogy most vagy beállsz a sorba :) Vagy leszarod hogy erről mit gondolnak a csajok és csak szórakozol velüük, társalogsz és úgyis kialakul majd egy kapcsolat:)
2013. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!