Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit tehetnék, ha emiatt...

Mégis mit tehetnék, ha emiatt úgy érzem semmi esélyem a csajoknál és feleslegs is már próbálkoznom bármelyiknél is?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vagyok és nagyon kicsi tömegű, ráadásul arcra is ronda vagyok. A legtöbb lány legalább olyan magas mint én, de sokszor nem csak magasábban de tömegben is lehagynak és ilyen kisebbségi érzésem van, meg, hogy kevés vagyok és esélytlen nekik úgyis, minek is szólítsam le őket. Még rá se merek nézni a lányokra, ha teszik nekem valamelyik. Meg az is zavar, hogy látom a sok helys hapsit, én meg mindhez képest nulla vagyok, szoktam sportolni, de tömegnövelés az nem megy, pedig tudom, hogy csak nagy tömeggel tudnám elérni, hogy a lányok felnézzenek rám, ha már magas nem lettem ősök miatt. :/ Tudom, hogy a lányok utálájk a fajtámat, mert mindenki magas és nagy tömegű fiút akar állati ösztönei miatt.
2013. aug. 5. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
no no e nem így van, robert pattinson szerinted tömegel? vagy brad pitt? csak hogy hírességeket mondjak, ez csak példa volt
2013. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok. Múlt héten emiatt prostiztam egyet , hogy szexeljek végre. Azóta azon gondolkodom hogyan tovább, prostizzak-e még vagy inkább ne. Félek a nemi betegségektől és anyagilag is húzós
2013. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csufikaim ... keressetek meg Esmeraldat :)
2013. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont az alacsony és vékony fiúkra bukom, ők a gyengéim, de bocsi nekem már vannak udvarlóim.
2013. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!