Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti nem vágytok néha arra hogy...

Ti nem vágytok néha arra hogy valaki átöleljen és őszintén szeressen?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem szeretnék,csak hogy egy fiú őszintén szeressen,a karjaiban tartson és egymásnak éljünk.Sajnos nehéz ilyen fiút találni az én koromban. 15/L
2013. aug. 6. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

De.Azóta is csak várok egy ilyen hölgyre, semmi eredménnyel egyenlőre.

22/F

2013. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ilyen világot élünk:/
2013. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát, én most egy vad kefélésre vágyom. :'D Hiába, nem vagyunk egyformák.

L

2013. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is keresek egy olyasfajtát mint te,de nagyítóval se lehet találni normális lányt ebben a világban
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szegényke..
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én folyton erre vágom :)
2013. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj kérdező majd lezs ilyen hamarosan. Azért aze gymásnak éljünk kicsit tulzás, de 15 évesen én is igy gondoltam. ma majdnem 30 évesen már jobban tartom az élni és élni ahgyni elvet. Itt nem a külön bulizást értem vagy ilyesmi. de kész vagyok tőle ha egy felnött ismerösöm közli hogy öt az ö férje nem engedi el egyedül beülni egy étterembe a barátnőivel....stb. Na ilyen szinten igenis kell a szabadság. Nekem is kellett ehhez idő hogy rájöjjjek, igy a jó mindnekinek. enegm is hagytak ott azért mert rátelepedtem a másikra, de aztán felnöttem és szerencsére normalizálódott az elképzelése a kapcsoaltokról, házasságról.
2013. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éve egy olyan lányra várok, aki azt mondja, hogy ezt várja el tőlem. Mert ezt szeretném neki megadni. Szeretni, ölelgetni, puszilgatni. Ő meg bujjon hozzám aranyosan :) 16/F
2013. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a 8. voltam, és írj ha gondolod :)
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Egyáltalán.Sőt,engem zavar ha valaki szeretget.

16L

2013. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!