Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves vagyok van egy lány...

Roly kérdése:

16 éves vagyok van egy lány akit meg szeretnék ismerni. Mit mondjak neki? hogyan kerüljek vele beszélgetésbe? Ijatok vmi kérdéseket vagy vmi ilyesmit.

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miva' ?
2013. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hello szia szevasz,van nálatok terasz?!
2013. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Meg ne dugjuk helyetted?
2013. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdezd a hobbijáról/hobbijairól. zene,film.bármi hétköznapi témával lehet indítani beszélgetést
2013. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
első kommenten röhögtem:) Ezeket a kérdéseket mindig figyelem, és nem tudom eldönteni hogy ez most nagyon röhejes vagy nagyon siralmas...Inkább az utóbbi felé hajlanék. Mégis mit vársz? Te ismered a lányt, vagy ha nem is ismered, de mi még csak azt sem tudjuk kiről van szó. De még ezt se vegyük figyelembe, nézzük csak azt hogy 16 éves vagy, és nincs annyi fantáziád, hogy ennyit írj: Szia, már régóta próbáltam rávenni magam hogy üzenjek, de csak most sikerült. Beszélgetnél velem? ennyi. Mit kell ezt túlzásba vinni, legyél rugalmas és spontán. Mégis milyen kérdést vársz? Írj neki egy sort, válaszol rá, te meg arra válaszolsz. Vagy ha meg személyesen akkor ugyan ez. Odamész és adod magad..
2013. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!