Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj? Elhívnak...

Velem van a baj? Elhívnak találkozni, aztán meggondolják magukat.

Figyelt kérdés

Mióta kiléptem egy hosszabb kapcsolatból,azóta sokan írogatnak facebookon (nagyrészt olyanok,akikkel személyesen találkoztam már 1-2szer). (Személyesen is kezdeményeztek már,de az elég ritka.) És legtöbben már első pár beszélgetésnél írják,hogy találkozhatnánk,mondanak is egy időpontot,de általában pont nem szoktam ráérni (pedig nem vagyok az az elfoglalt kisasszony,de vhogy mindig így jön ki),ezt rögtön közlöm is velük,aztán ha szimpatikus a srác (eddig 3szor fordult elő),akkor hozzá is teszem rögtön,hogy beszéljünk meg egy másik időpontot. Írják,h majd megbeszéljük :) De semmi... Erre elhívom én őket,de nem érnek rá. Most ez mi?? :( Ennyire érdekeltem őket,hogy elsőre nemet mondok (mert nem érek rá,és ezt ki is hangsúlyoztam,h nem velük van a baj,csak tényleg nem érek rá),és többször meg se próbálják?

19/L


2013. aug. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég határozottak.
2013. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismernek, csak futólag. Honnan tudják, hogy érdemes-e rád várni?! A rohanó világban minden azonnal kell.
2013. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem ismerkedünk a neten. Tele van komolytalan emberekkel.
2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15/F vagyok. megismernélek ha nem gond
2013. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem majdnem ugyanez történt csak én a fiú vagyok... elhívtam egy lányt, azt mondta szívesen jön de amire gondoltam a randit arra az időpontra nem volt neki jó, szóval írta hogy majd megbeszéljük.. és egyszerűen most nem merem megkérdezni tőle mert tele vagyok kételyekkel meg félek :s ő pedig még nem írt.. szóval bárcsak ő mondana most egy időpontot ahogy a kérdező is csinálta..
2013. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet mind amit irtak, meg az hogy ezt mondtad ezt ugyis lehet értelmezni, hogy óó igen most jön a jó vagyok meg minden csakk épp nem érek rá szöveg,, akkor már mért nem mondja hogy nem jövök be és kész
2013. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!