Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan a fenéből kéne tudnom,...

Honnan a fenéből kéne tudnom, hogy komolyan gondolja velem vagy csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot pár hete. Azóta facebookon beszélgetünk. Nem minden nap,de azért elégszer. Jól elbeszélgetünk,érdeklődik felőlem,és poénkodunk is. Elhívott háromszor találkozni is,de csak úgy,h a haverjai is ott lettek volna. Megjegyzem,mikor megismerkedtünk,akkor is ott voltak a haverjai,mivel egy strandon történt. A találkozókra nemet mondtam,mert nem értem rá,de biztosítottam felőle,h nem miatta nem megyek,hanem mert tényleg nem érek rá. És egyszer el is hívtam én is találkozni utána,de akkor meg ő mondott nemet. Legutóbbi beszélgetésünknél megkérdezte,hogy milyen az ideálom. Részemről és részéről is vannak utalgatások hogy tetszünk egymásnak,de semmi több. Hasonló az érdeklődési körünk is,így el tudunk beszélgetni mindenféléről.:) Szóval minden király,csak az az én gondom,h rengeteg csaj van körülötte,elég egyértelmű,h több csajjal is flörtölget rajtam kívül. És nem akarok egy lenni a sok "rajongója" közül. Én csak akkor akarok tőle bármit is,ha komolyan gondolja velem. Bár úgy tudom,h kapcsolatot szeretne most (már rég nem volt bnője). De honnan kéne tudnom,hogy mennyire gondolja komolyan velem?

19/L


2013. aug. 8. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetsz vele több időt töltötök egymással idővel kialakul.

nincs erre konkrét válasz.

Nőj fel ennyi.

2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi azt csinálja amit leírtál, szóval sosem tudhatod. Ugyanezt csinálja valószínű rajtad kívűl még több csajjal is..
2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha jól értem, akkor kb facebook chaten kommunikáltok, hát ebből mégis miért akarna komolyabbat? menj el vele találkozni, ha a haverok is ott vannak és vigyél pár barátnőt. SZEMÉLYESEN ismerkedjetek, máshogy nincs értelme, ráadásul akkor jobban látod a gesztusait is.
2013. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!