Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini csajok, ha első talin a...

Tini csajok, ha első talin a fiú megcsókol titeket és ti is csináljátok vele nem ellenkeztek, akkor az azt jelenti, hogy nem tartjátok rondának a fiút vagy csak úgy smároltok vele, mert hiányzik már egy fiú és mindegy hogy néz ki külsőre?

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam, de valahogy úgy éreztem, hogy most meg kelle csókolnom a lányt, megcsókoltam és nem ellenkezett, csókolóztunk és hagyta, hogy simogassam, csókolgassam. Viszont attól tartok, hogy ez csak egy álom és kiderül, hogy nem is jöttem be neki meg nem is akart velem smárolni, félek, hogy újra csak azt kapom meg, hogy ronda vagyok és nem is akar tőlem többet.
2013. aug. 8. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ez attól függ h vissza csókolt e... de sztem nem azért hagyta mert már nagyon akart valakivel smárolni mert a lányok nem ilyenek... sztem van nála esélyed de ne vedd túl biztosra :):
2013. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy megcsókoltam ő is csinálta velem egyből és addig csókolóztunk, amíg én akartam, én irányítottam a csókot végig.
2013. aug. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!