Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tovább? Van még esély?

Hogyan tovább? Van még esély?

Figyelt kérdés

Na szóval...

Megismertem netten egy külföldi fiút,megadtam neki az emailemet,és még képet is küldtem magamról (ami nálam baromi nagy lépés,mert anyuék úgy neveltek,hogy ezt soha,szóval paráztam is ,hogy mi lesz ha kiderülne..)azaz összeismerkedtünk,jóban lettünk,majd tetszeni is kölcsönösen elkezdtünk egymásnak,és még a szerelmet is megkockáztatom..


Csak hát folyamatosan voltak kisebb-nagyobb összezörrenések( pl. adjam meg a telefonszámomat,nos ezt pont azért nem akartam,mert sajnos tudtam,hogy mindig összekapunk és attól féltem ha esetleg végleges lenne akkor kiírna valahova,vagy odaadná a haverjainak),azaz néha ő volt a ludas,néha én,de mindig kibékültünk,mert én mentem vissza,hogy ezt meg tudnánk oldani,beszéljük meg stb..jó ilyenkor tök happy minden úgy három napig aztán bumm megint valami. Ilyenkor általában azt írta,hogy akkor ha ilyen szívtelen vagyok felejtsem el,itt vége,de én mindig megyek utána,hogy ne. Persze volt fordítva is,hogy ő jött bocsánatot kérni,de nem annyiszor,mint én.


Na,de a lényeg..tegnap elkérte az fb-t,én meg ugye a folytonos aggodalmammal megmondtam neki,hogy nem szeretném. Erre kiakadt,hogy én mindig csak hárítok se telefon,se fb. Én meg mondtam neki,hogy adtam eamilt,meg nem is egy képet,ami tőlem tényleg óriási dolog. Erre persze megkaptam,hogyha ekkor bajt okoz az életemben akkor ő most hivatalosan kilép az életemből,én megírtam neki,hogy ne mártírkodon már folyamatosan,na erre betelt a pohár nála (meg nálam is) és megkaptam a "good byee!!'-t..


És most nekem van iszonyat lelkiismeret furdalásom,hogy megadhattam volna az fb-met,kéne írni neki egy emalt stb,de a másik felem meg azt mondja,hogy ne!Mert ahogy mondtam máskor is volt ilyen,de ilyen 'nagy' vita még nem..


Szerintetek? Sajnálom,ha hosszú lett,de tényleg nem tudom mit csináljak,meg ráadásul jó érzés is volt kiadni magamból..



2013. aug. 9. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Nem éri meg. Találsz te magad mellé egy sokkal jobbat itthon is. :)
2013. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj ha a facebookodat megadod neki az egy dolog hogy a telefonszámodat nem mert az már durva lenne,de szerintem írj neki egy emailt amiben a facebook linked áll,és mondd meg neki hogy bocsánat. Ha nem akarod elveszíteni szerintem ez a legjobb megoldás :)
2013. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:) Sajnos nagy hibám,hogy mindig megyek utána,még ha nem is kéne..egyszerűen ilyen vagyok.

Én is reménykedek ebben az itthon találok valakit dologban,de hát na,eddig nem jött össze.

2013. aug. 9. 10:18
 4/13 A kérdező kommentje:

Másodiknak.

Igen ezen az opción én is elgondolkodtam. De ott van bennem egy kis ördög aki azt gondolja 'Miért megint én kérjek bocsánatot? Ha ő sem akar elveszíteni ő is írhatna..'

2013. aug. 9. 10:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2.válaszolóval.
2013. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak semmiféle jövője nincs.Sem interneten, sem sehol.
2013. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hatos.

Igen sajnos így látom a dolgot..hasonlóan gondolkodtam én a kb. a 3. kisebb vitánk után,de amikor kibékültünk minden olyan jó volt,de most áhh,zavaros..

2013. aug. 9. 10:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg akárhogyan is nem olyan könnyű elfogadni azt,hogy "nincs jövője,lépj tovább"..:/
2013. aug. 9. 10:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék még válaszokat!:(
2013. aug. 9. 11:06
 10/13 anonim válasza:

Szerintem várj úgy két-három napot,ha addig nem ír,viszont te még mindig ennyire akarod írj neki egy emailt. Aztán majd a válasza hangulatából úgyis megtudod,hogy éppen ő hogyan áll a dologgal.:)


Egyébként akkor,hogy ismerkedtetek meg?

2013. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!