Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hitegettél már valaha srácot?...

Hitegettél már valaha srácot? Ha igen, miért? Mit éreztél utána?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,semmit
2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, lányok válaszai érdekelnek legfőképp
2013. aug. 9. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

LOL:D

#2

Miért?

2013. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert nagyon fiatal voltam (14-15) és nem mertem neki megmondani, h nem szeretnék tőle semmit. Akkor tök terhes volt az egész szituáció, aztán mire végre kapcsolt a srác és leszállt rólam, megkönnyebbülés volt.

Így érettebb fejjel visszagondolva pedig tiszta cikinek érzem az akkori viselkedésem.

2013. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, azért mert nem tetszett, de népszerű volt az illető és ez imponált az önbizalmamnak, de rájött és aztán nem beszéltünk már, hát engem nem viselt meg.

Plusz volt egy olyan is, akivel elhitettem, hogx megkaphat egy estére, aztán csúnya pofára esés lett neki belőle, de ő megérdemelte, vele azóta se beszéltem, bár már köszön :D

2013. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok azert mert epp nem volt senkim,mikor velem volt normalisan viselkedtem vele de mikor nem hiba keresett telefonon,neten nem voltam elerheto 3 nap utan dobtam az egesz 3 napig tartott ,de o nagyon bele elte magat am 17L
2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igy kell kiszürni a kis r*b*ncokat :D
2013. aug. 9. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem hitegettek és én tudom mit érzett utána a r..b@nc :)

Azért is kerestem állandóan..küldtem sms-t..hívogattam..mivel sose merte megmondani a frankót csak elfelejtett válaszolni meg lapított mint.... a fúben nekem igazán nem került semmibe évekig hajkurásznom..hagy érezze rosszul magát :-) Persze nekem időközben folyamatosan voltak barátnőim, de valahogy mániámmá vált rászállni egy ilyen gerinctelen és engem hüly..nek néző nőre :-) Végül mindent kiderítettem róla az összes titkát, jelszavait..mindent! Elég tré volt a csaj és igazán megúszhatta volna ha elején korrekt velem, de a gerinctelen gyáva pics@@k ezt érdemlik. Egyébként köszi jól vagyok..hosszú komoly párkapcsolatban..neki senkije :-)

2015. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!