Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lányról van szó mit tegyek?

Egy lányról van szó mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány akivel beszélek kb egy hónapja facebook-on és nagyon tetszik neki is tetszek de én Székesfehérvári vagyok ő pedig Szombathelyi. Ugye nem egymás mellett van a kettő. Szóval a csaj már szerelmes belém és olyan aranyos ahogy próbálkozik és először nem volt szívem azt mondani hogy nem.. És szerintem itt rontottam el.. Nagyon belém van zúgva és sajnos ezt nem tudom viszonozni mivel én nem látom értelmét sem a táv sem a net kapcsolatoknak.. És most azért nem merem neki elmondani mert ő is olyan mint az összes tinilány ha ezt elmondanám neki akkor fájdalmat akar magának okozni magának.. Vágdossa magát és ne adj isten öngyilkos lesz.. Mit mondjak neki?? :O Sűrgős..

2013. aug. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nehogy azt hidd! Ma elmondod neki szépen, és figyeldmeg jöv. héten már új pasival fog enyelegni, EZEK A MAI TINI LÁNYOK!!!
2013. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd hogy meleg vagy.
2013. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ha lenne esély találkozzatok az nem gond, nem a világ vége.

Aztán majd eldöl mi lesz.

2013. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2013. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!