Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki? ( részlete...

Vajon tetszem neki? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi a kérdésért, tudom, hogy rengeteg van belőle, de segítségre van szükségem, bizonytalan vagyok ilyen téren..előre is bocsi a regényért, de muszáj leírnom, hogy mikről is van szó, hogy tudjatok valamit mondani. Negatív komikat nem kérek, csak a normális és értelmes emberek írjanak, akik hajlandóak segíteni!:/


Szóval az egyik haveromnak a kis kori legjobb barátja tetszik nagyon..a sráccal akkor találkoztam először, amikor kb. 2 héttel ezelőtt buliba mentünk a barátnőmmel. Már akkor első látásra iszonyatosan megtetszett és buli után bejelöltem fb-on és beszélgetni kezdtünk..van, hogy ő ír rám magától. Kérdezgeti, hogy mikor megyek legközelebb abba a városba , ahol ő lakik ( a barátnőmnél szoktam aludni és ő is ugyanabban a városban lakik, ahol a barátnőm ) meg hogy hamarabb nem tudnék-e menni,kivel kell beszélni , hogy engedjenek hamarabb?! A buliban meg kimentünk kicsit a levegőre, ott volt a barátnőm is mellettem meg a haverja is, sokat beszélgettünk és folyamatosan szemtől szembe mondtuk egymásnak a dolgokat, ha jól láttam/emlékszem akkor a pupillája nagy volt, és azt mondják, hogy ez is egy jel arra, hogy tetszem neki, meg ha hozzám ér, hát a vállamat egyszer megfogta és úgy beszélt, akkor is szemtől szembe, alig vettük le egymásról a tekintetünket. Valahogy szóba kerültek a mai kapcsolatok, és mondta, hogy én a koromhoz képest milyen éretten gondolom a dolgokat ( egyébként 16/L vagyok ) és hogy miért nem ilyen minden lány, hogy nem a szexre megy, hanem a belső érték ami nagyon számít nálam, és nem a vadonatúj kocsikra, pénzre meg a szexre hajtok, és ezzel ő is ugyanígy van, hogy nem a szexre megy, hogy minél hamarabb ott legyen az ágyban a csaj, hanem hogy szeressék, amit még nem tapasztalt. Szóba került, hogy vagy olyan nem kell neki, aki bazi nagy, de olyan sem, aki egy szál bél, akin nincs mit fogni..Én meg mondtam neki,hogy olyan mint én? ( a bazi nagyra értettem ) ,ő meg csúnyán rém néz és azt mondta , hogy hülye vagyok, én úgy vagyok jó, ahogy vagyok,de még nőni fogok és nyúlni, meg majd a pasik nagy koromra úgy fognak loholni utánam négykézláb, mint a kutyák,olyan jól fogok kinézni. Utána mentünk táncolni és akkor is folyamatosan néztük egymást,konfliktusom volt egy másik sráccal,mindig cukkolt, de oda hajolt és a fülembe súgta, hogy nyugi,ne foglalkozzak vele, táncoljak!! hallgattam rá , és ezt tettem. Hamarosan megyünk megint bulizni talán, remélem el tudok menni, és mondta, hogy valahogy vegyem rá a szüleimet, hogy mehessek a barátnőmmel együtt, de ha kell akkor ő is beszél a szüleimmel. kB.ennyi..


Szerintetek tetszem neki?:/ És ha " talán " igen, akkor fog lépni vajon, például a következő bulin, attól függetlenül, hogy ott lesz a haverja? Annyira jó lenne:/ Előre is köszönöm az " értelmes " válaszokat, és tényleg bocsi a regényért.:D


2013. aug. 9. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tagolva írtad volna le, talán elolvastam volna.
2013. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívom úgy hogy marok lepke effektus. Ne haragudj de erre nem lehet szép választ írni. Ennyire vakok nem lehetnek emberek. Csak néznek de nem látnak. Nem nem tetszel neki, biztos nagyon utál -.-"(tömény szarkazmus, csak azért írom mert félek hogy nem veszed észre).
2013. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne kérj bocsánatot, nem olvastam el :D


biztos tetszel neki! csak erre gondolj és jó lesz :)

2013. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

simán lehet, de biztosan nem mondhatok

úgy tűnik nem akarja siettetni, de ha tényleg tetszel neki, hamarosan biztos lép

2013. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 2/4 jót röhögtem.:D hát sajnálom, én ilyen vagyok..sajnálom, hogy már annyian átb*sztak, hogy már ilyenekben is kételkedem, hogy tetszem-e neki, vagy sem..
2013. aug. 10. 00:09
 6/7 A kérdező kommentje:
# 3/5 ,Köszönöm az értelmes válaszod.:)
2013. aug. 10. 00:11
 7/7 A kérdező kommentje:
# 4/6 Köszönöm.:) remélem lépni fog, ha tetszem neki:/:)
2013. aug. 10. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!